Статті

Легка Атлетика

08.03.2023

ЗАРАЗ НЕ ДО ВІДПОЧИНКУ: ТРЕНЕР ЯРОСЛАВИ МАГУЧІХ ПІСЛЯ ЗОЛОТА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Ексклюзивний коментар тренера чемпіонки Європи з легкої атлетики у приміщенні про змагання та подальші плани."Попри трагедію в Туреччині, країна змогла гідно провести змагання. Я задоволена виступом Ярослави і тим, що наш гімн лунав на нагородженні", - розповідає тренер Ярослави Магучіх Тетяна Степанова у коментарі Kamp-Sport.


Чи правильно, зі стрибків у кваліфікації, зробити висновок, що надалі ми побачимо як Ярослава регулярно розпочинає стрибки лише з висоту близько 190 сантиметрів, а не нижче? 

Так, для чого витрачати зусилля на менших висотах, якщо можна залишити їх на вищі результати. Але є ще технічні помилки, над якими трохи попрацювати і все буде добре.


Чи вважали ви перед фіналом можливим повністю український подіум? Чий результат серед суперниць вважаєте найбільш несподіваним

Була надія, що всі наші стрибунки будуть на п'єдесталі, але, на жаль. Всі до чемпіонату Європи підійшли у хорошій формі. Тому несподіванок для мене, у результатах інших учасниць не було.


Цього сезону були спроби на 2.07, однак вони були невдалі. Влітку 2022 були спроби на висоті 2.10. Чи відчуваєте тиск у зв'язку з тим, що рекорди України і світу вже так близько?
Не відчуваємо тиску через очікування, але розуміємо що є ще над чим працювати.

Наскільки тривалим буде відпочинок та де готуватиметеся до літнього сезону? Хто ще зі спортсменів, можливо, готуватиметься разом з Ярославою?

Зараз не до відпочинку. Вже з 10 березня розпочнеться тренувальний збір в Іспанії та підготовка до чемпіонату світу (цьогоріч чемпіонат світу відбуватиметься з 17 по 28 серпня у Будапешті). Разом з Ярославою в Іспанії також готуватиметься Марина Ковтунова (стрибки у висоту) і Назар Степанов (біг з бар'єрами). Вони готуватимуться до чемпіонату Європи серед юніорів, який проходитиме в Єрусалимі у серпні.


Богдан Пастернак, Kamp-Sport

Інші Статті