Статті

Легка Атлетика

08.10.2023

ДЕСЯТИЙ ПІВМАРАФОН У ФРАНКІВСЬКУ: ЗІБРАНО 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОБОРОНЦІВ

Фото: Frankivsk Half Marathon


Попри повномасштабне вторгнення росіян в Україну, у різних містах нашої країни продовжують відбуватися забіги. Щоправда, тепер у них є ще одна, головна на зараз мета. Якщо раніше це могло бути покращення результатів спортсменів, які приїхали на змагання, покращення іміджу міста чи заробіток для організаторів, то тепер мета №1 - допомога Силам оборони України. Адже саме завдяки ним у Івано-Франківську та частині міст України можливі такі заходи.


У непростий час організаторам важливо заручатися допомогою відповідального бізнесу, який розуміє важливість таких заходів, як для здоров’я населення, так і для наших оборонців. Зокрема, вже третій рік до цього проєкту у статусі офіційного партнера долучається Blago - технологічна компанія, яка будує нерухомість.  Своїми ідеями вони виходять за межі будівельного майданчика та можуть працювати з усім, що стосується життя людей в місті. Адже важливо розвивати усе місто, а не окремі його частини.  


“Ми тішимось, що з року в рік Blago не тільки підтримують учасників, а й самі беруть участь. Цьогоріч очікуємо ще більший біговий десант”, - заявляли у соцмережах забігу організатори перед його проведенням.Цього року учасники долали одну з чотирьох дистанцій: півмарафон, 10 кілометрів, 5 кілометрів та 2.1 кілометра. Остання дистанція була благодійною та носила назву “Karavanets charity run” на честь одного зі співзасновників марафону, який безвісти зник навесні 2022 року, боронячи Україну від російського агресора.


Першими переможців дізналися учасники забігу на 5 кілометрів. У чоловіків та жінок тут призова трійка має такий вигляд:


Чоловіки:

1. Іван Чорний 15:54

2. Олександр Лопанов 16:39

3. Олександр Залевський 16:45


Жінки:

1. Анастасія Олексин 18:48

2. Надія Веселкова 19:12

3. Анна Павелко 21:04


Пізніше глядачі та учасники Frankivsk Half Marathon побачили перших фінішерів на дистанції півмарафону. Загалом тут взяло участь 439 учасників. А першими серед чоловіків та жінок тут стали Артур Щіпановський та Ольга Носова. Призові трійки ж мають такий вигляд:


Чоловіки

1. Артур Щіпановський 1:09:41

2. Павло Клим 1:10:28

3. Дмитро Стецюк 1:17:40


Жінки

1. Ольга Носова 1:26:01

2. Дар’я Стельмах 1:28:26

3.  Іванна Ковалів 1:29:17На цьому перша частина забігів завершилась, адже 10 кілометрів стартували пізніше, о 13:00. Цю дистанцію долало 253 учасники, а жіночий забіг завершився доволі несподівано. Адже на фініші двоє учасниць замість того, аби розігрувати перемогу вирішили фінішувати разом та перетнули лінію, взявшись за руки. Це ще раз доводить, що хоч ми і продовжуємо брати участь у змаганнях, першочергова ціль - таким чином допомагати наших воїнам. Що ж до часу призерів цієї дистанції, то він такий:


Чоловіки

1. Павло Волуйкевич 32:09

2. Денис Марчук 32:35

3. Андрій Солтан 32:38


Жінки

1-2. Ірина Слюсар 43:32

1-2. Анна Музала 43:32

3. Христина Хома 44:15"Разом з благодійним фондом "Порт Франківськ" ми збирали гроші силами командного збору. Також організували благодійний пробіг. Загальна сума, яку нам вдалося зібрати, складає приблизно 1,5 млн грн. Ці гроші ми витратимо на придбання дронів для 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс", — розповів організатор заходу Ігор Крицак у коментарі Суспільне Івано-Франківськ.


Kamp-Sport

Інші Статті