Статті

Легка Атлетика

29.01.2023

ПОТРІЙНИЙ УСПІХ У СТРИБКАХ У ВИСОТУ ТА ІНШІ РЕЗУЛЬТАТИ УКРАЇНСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ ЗА 28 СІЧНЯ

Зараз у столиці України триває Командний чемпіонат України з легкої атлетики, про який ми теж обов’язково розкажемо. Однак частина український легкоатлетів продовжує вистцупи на міжнародній арені та здобуває перемоги. Сьогодні мова піде про змагання, що відбулися в суботу, 28 січня.

Perche en or, Рубе (Франція)

На челенджері у Франції, поблизу Ліля, виступило двоє українців, що змагаються у стрибках з жердиною: 20-річний Олександр Онуфрієв та 17-річний Ілля Бобровник. Обоє зупинилися доволі далеко від лідерів змагань, продемонструвавши результати 5.25 та 5.10 відповідно.

Kladno Indoor, Кладно (Чехія)

У чеських змаганнях серії World Athletics Indoor Tour Bronze Україну представляла Юлія Геращенко у стрибках в висоту. Серед шести учасниць в секторі саме українка в цей день була найсильнішою - 1.89 та перше місце. Найближча конкурентка зупинилася на підкоренні висоті 1 метр та 83 сантиметри.

Meeting indoor Nantes Métropole, Нант (Франція)

Ще один французький старт, де виступили українці, відбувався вчора у Нанті. Тут Україна здобула ще одну перемогу у секторі для стрибків у висоту, довівши високий клас наших стрибунок. Перемога за Іриною Геращенко, яка підкорила планку на висоті 193 сантиметри. А у забігу на 400 метрів від трійки призерів Данила Даниленка відділили всього 5 сотих секунди: 47.49 проти 47.44 у француза Бенуа Мудіо Прісо, який став третім.

Meeting Internacional Catalunya Pista Coberta, Сабадель (Іспанія)

Найбільше представництво Україна в цей день мала на змаганнях в іспанському Сабаделі - одразу троє спортсменів. На 800 метрах виступив досвідчений Євген Гуцол, який показав час 1:49.11. А також маємо дві перемоги українців на іспанській землі. Роман Кокошко продовжує вдалий зимовий сезон, показавши вчора в найкращій спробі у штовханні ядра результат 21.00. А у стрибках у висоту серед жінок маємо ще одну перемогу: 1.86 від харків’янки Катерини Табашник.

Meeting National Indoor Lyon, Ліон (Франція)

Ще одні змагання у Франції - українці змагалися в Ліоні. Вони стали одними з небагатьох, де українці не сходили на п’єдестал пошани. У секторі для стрибків у довжину п’ятим став Сергій Нікіфоров - 7.66, пропустивши вперед представників Куби, Франції, Перу та Хорватії. Ще однією представницею України стала Катерина Онісімова, що здолала 3000 метрів за 10:43.78.

Сьогодні завершується Командний чемпіонат України з легкої атлетики, а також відбудуться низка стартів в Європі. Продовжуємо вболівати за українських спортсменів!