Статті

Легка Атлетика

19.05.2021

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ: РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ДНЯ ТА ПІДСУМКИ

Вчора у Луцьку завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики. Під час цього змагального дня було розіграно ще чотирнадцять комплектів нагород.

Одними з перших змагалися на дистанції 200 метрів. Серед жінок рівних не було Яні Качур з Києва, яка здолала дистанцію за 23.60. Другою з часом 24.00 фінішувала переможниця на дистанції 100 метрів Вікторія Ратнікова (Запорізька). Третє місце у Тетяни Кайсен (Дніпропетровська, 24.20). У чоловіків перемога за Сергієм Смеликом (Донецька, 20.83), друге місце у Станіслава Коваленка (Дніпропетровська, 20.89), а бронза – у Еріка Костриці (Волинська, 21.03).

Потрійний стрибок у чоловіків завершився перемогою Ігоря Гончара з Донеччини. У своїй найкращій спробі та єдиній результативній він стрибнув на 16.02. Срібло в цьому виді в Олександра Малосілова (Донецька, 15.85), бронза – у Владислава Шепелєва (Одеська, 15.55). У жінок змагання виграла Тетяна Пташкіна з Луганської області з результатом 13.62. Другою завершила Марія Сіней (Київ, 13.21), третьою – Інна Сидоренко (Дніпропетровська, 13.01).

Про власні враження від командного чемпіонату України Тетяна Пташкіна поділилася з Kamp-Sport:

«Дуже рада була повернутися до затишного стадіону у Луцьку. Не було ніяких дорікань до організації змагань. Доречно змінили яму за напрямком вітру. Доріжка на Авангарді комфортна і сприяє гарним стрибкам. Результатом, як певне, кожен спортсмен я не дуже задоволена. Але, правду кажучи, і такий результат за останні роки мені подобається, бо бачу перспективу. Дуже хочу подякувати моїм тренерам, подружжю Голуб Олені Олександрівні та Константину Владленовичу».

Метання диску в чоловіків залишилося за представниками Дніпропетровщини, що посіли перших два місця Перемогу здобув Микита Нестеренко (56.67), другим став Руслан Валітов (56.63). Третє місце у представника Черкащини Олексія Кириліна (55.80). У жінок змагання завершилося перемогою Наталі Семеновою (Донецька, 58.57), яка виступила відчутно краще, ніж Валерія Дейкун (Херсонська, 47.27) та Дар’я Гаркуша (Дніпропетровська, 46.54).

На дистанції у 5000 метрів у жінок першою фінішувала Юлія Шматенко з Харківщини (16:54.71), другою – Марія Ходаківська (Київська, 17:04.05), третьою – Олеся Дідоводюк (17:11.81). В чоловіків перемогу одержав Ігор Порозов (14:11.08), майже разом з ним фінішував Роман Романенко (14:11.84). Обоє з Київської області. Третє місце у Василя Коваля з Житомирщини (14:18.36).

Останнім індивідуальним біговим видом були 800 метрів. Серед жінок тут перемогла Тетяна Петлюк (Київ, 2:04.92), другою стала Світлана Жульжик (2:05.54), третьою – Анастасія Рємєнь (Запорізька, 2:05.69). У чоловіків перемогу здобув Євген Гуцол (Волинска, 1:47.81), який лише на одну соту випередив Владислава Фінчука (Київ, 1:47.82). Третім став Дмитро Бікулов з Харківщини (1:48.32).

В естафетах 4х400 метрів як у чоловіків, так і в жінок перемога залишилася за Сумською областю. Друге та третє місце в жінок посіли Житомирщина та Черкащина, у чоловіків – Рівненська та Львівська області.

Закривали програму змагань багатоборці. У семиборстві перемога залишилася за Ганною Касьяновою (Запорізька, 5952), яка лише в одному з видів не була серед трійки найкращих. Доволі близько до неї була Юлія Лобан(Чернігівська, 5938), яка завершила змагання на другому місці. Третьою стала Ірина Рофе-Бекетова (Харківська, 5672). У десятиборстві першість за Вадимом Адамчуком (Вінницька, 7522), друге місце у Василя Іваницького (Львівська, 6683), третє – у Артура Суюнова (Харківська, 6523).

У командному заліку (спринт) перемогу здобуває Київ. Друге місце у представників Донеччини, третіми стали спортсмени з Сумської області, які найкраще виступили у естафетах. У витривалості перемога теж за Києвом, друге та третє місця у Київщини та Волині.

У стрибках найкращих результат продемонструвала Харківська область, далі йдуть Київ та Дніпропетровська область. У метання місця такі: І – Черкаська, ІІ – Дніпропетровська, ІІІ – Київська.