Статті

08.08.2021

КАТЕРИНА РЕЗНІК: МЕДАЛЬ ІГОР - ВТІЛЕННЯ МЕТИ, ЗАРАДИ ЯКОЇ ПРАЦЮВАЛИ ЩОДНЯ

Бронзова призерка Олімпійських Ігор з синхронного плавання Катерина Резнік в ексклюзивному інтерв’ю Kamp-Sport поділилася своїми враженнями від завоювання омріяної та історичної медалі.
Катерино, поділіться своїми емоціями від бронзової медалі. Наскільки ви задоволені цим результатом?


Ця медаль стала для нас яскравою крапкою в олімпійському сезоні. Наша мрія здійснилася. Тренери та команда працювали як єдиний механізм і ми надзвичайно щасливі, що здобули цю нагороду. Втілилася у життя наша мета, заради якої працювали щодня. Ми прокидалися о п'ятій ранку, лягали спати пізно. Щаслива, що наші старання не були даремними.


Можна сказати, що в Токіо змогли втілити у життя все заплановане? Чи щось не вийшло?


Задоволені результатом, адже змогли продемонструвати свої найкращі програми. Ми готові працювати далі, прогресувати та виходити на новий рівень майстерності. Незабаром почнеться новий олімпійський цикл.


Напевно, очікування виступу було найскладнішим, адже довелося чекати до завершальних днів Олімпіади?


Дійсно, очікувати було дуже непросто, адже всі вже виступали, а наші змагання ще не починалися. Низка спортсменів вже повернулися додому, а ми лише тренувалися. Проте, нам вдалося пройти всі труднощі та можемо залишати Токіо з високо піднятою головою. Ми достойно представили Україну. Не можу повірити в те, що все вже завершилося.


Завдяки чому наша команда змогла досягнути таких результатів, адже раніше ніколи в історії у нас не було медалей у синхронному плаванні на Олімпіадах? Кому завдячуєте такими результатами?


Ми наполегливо працювали, вдосконалювалися і крок за кроком рухалися до своєї мети. Ми були налаштовані виключно на медаль. Без тренерів не змогли б досягнути таких результатів. Наші тренери – найкращі у світі.


Задоволені умовами проживання, побутом в олімпійському селищі? Наскільки непростий клімат вплинув на вас? 


Умовами дуже задоволені, все було зроблено для найкращої підготовки та проживання спортсменів. Щодо клімату, то він на нас не вплинув, адже за п’ять днів до поселення в олімпійському селищі тренувалися на зборі в Магасакі. Там змогли адаптуватися до клімату і жодного дискомфорту не відчули.


Поділіться своїми планами на майбутнє? Чи є серед них Париж та боротьба за золото?


В планах зараз лише відпочинок. Необхідно відновитися та набратися сил. Щодо Парижу, то поки що немає відповіді на це питання. П’ятирічний цикл був дуже складний і нам необхідно добре відпочити, а тоді будемо ухвалювати рішення.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Поділитися

354

GERA sr.print

Інші Статті