Статті

27.08.2023

КУБОК ЛЬВОВУ! ЦЕ ПРО КІВС-LVIV TIGERS


Вдруге поспіль та вдруге в історії володарем Кубка України з регбіліг-9 стала команда КІВС-Lviv Tigers. Для повного розуміння картини одразу зазначимо, що кістяк цієї команди складають гравці львівського «Сокола», однак на Кубок України з регбіліг-9 львів’яни підсилилися трьома гравцями з Харкова. Останні, схоже таки після золотого дублю у регбі-7 на Кубок України з регбіліг-9 вирішили не заявлятися. Чимало гравців харківського «Легіону», як і львівського «Сокола», сьогодні перебувають у лавах ЗСУ. Харків’яни на цей турнір склад зібрати не змогли, а відтак зіграли за різні команди. За команду Львова зіграли Олександр Скорбач, Володимир Карпенко та Олександр Щербина. Одразу зазначимо, що такі трансфери з Харкова до Львова дали свої плоди, оскільки львів’яни виконали, мабуть, одне з найголовніших завдань сезону – виграли трофей. Нагадаємо, у чемпіонаті України з регбіліг-9 цього року команда Євгена Тарасенка стала срібним призером чемпіонату, а от у регбі-7 справи у львівського «Сокола» під керівництвом Дмитра Кірсанова не заладилися ще й після першого туру чемпіонату. Тут здебільшого основну роль зіграли кадрові проблеми львів’ян. Не пішло у чемпіонаті – не пішло у Кубку, однак про регбіліг-9 для львів’ян можна говорити усе з точністю до навпаки. Тут і Кубок, і срібні медалі чемпіонату.Щодо інших команд, то на Кубку України з регбіліг-9 вони також підсилилися. Для прикладу, ще троє гравців харківського «Легіона» грали за збірну Донецької області (Дмитро Семеренко, Олександр Диський та Євген Чечета). У складі команди з Хмельницького також підсилення з Києва (Віталій Орлов та Олег Васюченко), а також закарпатець Максим Дуля.


На відміну від Кубка України з регбі-7, яке, по суті, і завадило львів’янам вийти з «групи смерті», на Кубку України з регбіліг жеребування проводилося уже згідно зайнятих місць команд у чемпіонаті України. До групи А потрапили такі команди: КІВС «Lviv Tigers», «Rivne Giants» та ДЮСШ №2 Станіславів (Івано-Франківськ), у групі Б зіграли збірна Донецької області, «Khmelnytskyi Eagles» та «Transcarpathian Trinity» з Ужгорода.


До півфіналів змагань виходили по дві кращі команди з групи: переможець групи А грав з другою командою групи Б і навпаки. У півфіналі львів’яни з рахунком 18:0 перемогли збірну Донецької області, а рівняни з рахунком 8:26 поступилися команді з Хмельницького. Фінал свята під назвою Кубок України з регбіліг-9 став справжнього окрасою змагань. Зрештою, це й не дивно, адже у ньому за головний кубок турніру боролися дві найкращі команди - Львова та Хмельницького. Шалену спеку та натиск суперника краще витримали львів’яни – КІВС-Lviv Tigers перемогли у напруженій боротьбі в фіналі з рахунком 14:10. Якщо відверто, то матч вдався на славу і тримав в інтризі та напрузі вболівальників до останніх секунд зустрічі. У матчі за третє місце збірна Донецької області з рахунком 22:4 перемогла команду з Рівного.Свято регбі, а в даному випадку регбіліг-9, у Львові, без перебільшення, вдалося. Цього разу це було свято для львів’ян, адже головний трофей змагань з міста Лева нікуди не поїхав.Під час церемонії нагородження президент Федерації регбі Львівщини, віцепрезидент Федерації регбі України Петро Адамик подякував Збройним Силам України за те, що у Львові мають можливість організовувати таке регбійне свято. Петро Адамик та Артур Мартиросян (президент української федерації регбіліг) нагородили переможців та призерів Кубка України.У неділю, 27 серпня, на стадіоні «Юність» у Львові знову регбі. Цього разу Кубок України з регбі-7 серед жіночих команд, а також фінали чемпіонату України серед юнаків 2009-2010 року народження та юнаків 2011-2012 року народження.
Кубок України з регбіліг-9. Результати 

Група А: КІВС «Lviv Tigers», «Rivne Giants», ДЮСШ №2 Станіславів

Група Б: збірна Донецької області, «Khmelnytskyi Eagles», «Transcarpathian Trinity»


КІВС «Lviv Tigers» - ДЮСШ №2 Станіславів – 26:0

збірна Донецької області - «Transcarpathian Trinity» - 36:0

«Rivne Giants» - ДЮСШ №2 Станіславів – 22:16

«Khmelnytskyi Eagles» - «Transcarpathian Trinity» - 22:0

КІВС «Lviv Tigers» - «Rivne Giants» - 30:0

збірна Донецької області - «Khmelnytskyi Eagles» - 6:10


Півфінал №1 КІВС «Lviv Tigers» - збірна Донецької області – 18:0

Півфінал №2 «Rivne Giants» - «Khmelnytskyi Eagles» - 8:26


Матч за 3 місце. «Rivne Giants» - збірна Донецької області – 4:22


Фінал. КІВС «Lviv Tigers» - «Khmelnytskyi Eagles» - 14:10Kamp-Sport
Інші Статті