Статті

13.07.2021

ВІКТОРІЯ УС: НЕ ОЧІКУВАЛА ТАКИХ ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У КАНОЕУкраїнська веслувальниця на байдарках і каное Вікторія Ус розповіла про тренувальний процес у період пандемії, а також наголосила на підготовці до Олімпіади.


Поділіться своїми емоціями від завоювання ліцензії на Олімпіаду в Токіо? Наскільки цей шлях для вас був непростий?


Свої емоції вже не пригадаю, адже здобула омріяну ліцензію у 2019 році. Щодо внутрішнього відбору, то жодних труднощів у мене з ним не виникло. Звісно, щаслива що зможу представляти Україну на Олімпіаді. З одного боку перемога далася мені просто, проте були свої труднощі. У психологічному непросто продемонструвати свій максимальний результат за одну-дві спроби.


Наскільки коронавірус вплинув на ваші плани? Як вдавалося підтримувати форму у період жорстких обмежень?


З коронавірусом було дуже багато обмежень, адже не мали можливості їхати закордоном. В Україні немає каналів де можна тренуватися. Відсутність закордонних зборів вплинуло на нашу підготовку. У Києві тільки гладка вода, а це зовсім інше. Займалися фізичною формою, намагалися на гладкій воді відпрацьовувати всі елементи. Нам було непросто, але маємо що маємо…


Загалом, наскільки задоволені нинішнім сезоном? Що вдалося і що не вдалося?


Цей сезон особливий, адже з самого початку розраховували на змаганнях на байдарках. Були хороші результати контрольних стартів, але потім щось пішло не так. Поки що не можу знайти причину невиразних результатів. Щодо каное, то там навпаки, не очікувала таких високих результатів. Зараз тренуюся і на байдарці, і на каное. Хоча, все ж таки більше уваги приділяю байдарці, щоби виправити всі помилки та надолужити згаяне.Наскільки серйозною є конкуренція в Україні в вашій дисципліні?


В байдарці немає конкуренції, набагато відірвалася від конкурентів. В каное є ще одна спортсменка приблизно однакового рівня зі мною. Здорова конкуренція йде лише на користь.
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
Відчуваєте, що з наближенням Олімпіади виходите на пік форми?


Зараз активно готуємося до Олімпіади. Головне, прикатати канал, зрозуміти його. Необхідно вивчити основні рухи, зрозуміти його характер, поведінку. Без цього неможливо розраховувати на високі результати.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті