Статті

09.07.2021

АНАСТАСІЯ ТОДОРОВА: ВПЕВНЕНА, ЩО ДО ГОЛОВНОГО СТАРТУ ПІДІЙДЕМО В ОПТИМАЛЬНІЙ ФОРМІВеслувальниця на байдарках Анастасія Тодорова розповіла про підготовку до Олімпійських ігор в Токіо, а також про завдання, які ставить перед собою на головному старті.


Анастасіє, наскільки непростим для вас був шлях до Олімпійських ігор в Токіо?


Шлях до Олімпіади завжди тернистий. Проте, це мої другі Олімпійські ігри, тому відчуваю що стала досвідченішою та більш стійкою до всього, що відбувається на цьому шляху.


Як вдавалося підтримувати форму у період жорстких обмежень? Наскільки відсутність змагального тонусу на вас вплинула?


Коли проаналізувала підготовку, то зрозуміла, що рік карантину пішов нам на користь. У період обмежень вдавалося підтримувати форму: бігала, займалася на турніку і, за можливістю, раз на день ходила до озера. Розуміла, що без тренування складно буде увійти до змагального ритму, тому намагалася використовувати всі можливості для занять.
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
На жаль, нам не вистачало атмосфери змагань, азарту від стартів не могли отримувати. У вересні нарешті стартували на Кубку світу і перемогли на цих змаганнях. Ця перемога додала нам позитивних емоцій і розуміння, що рухаємося у правильному напрямку. Була максимально налаштована на підготовку до ще однієї своєї Олімпіади.


Чи відчуваєте наближення Олімпійських Ігор?


Не думаю про те, що незабаром розпочнеться Олімпіада. Налаштовуюся на роботу, викладаюся на кожному тренуванні. Розумію, що буде нелегко, але я вірю у власні сили. Хай переможе сильніший…


Як проходить ваш тренувальний збір? На чому зараз концентруєте основну увагу?


Зараз тренуємося в Обухові, працюємо у четвірці та двійці. Основний акцент робимо на функціональній підготовці та технічних моментах.Як зараз оцінюєте свою форму? Відчуваєте, що поступово виходите на її пік?


Почуваюся добре, адже почався період, коли набуваємо швидкостей, які демонструємо на змаганнях. З кожним днем стаю сильнішою і це додає оптимізму. Впевнена, що до головного старту підійдемо у своїй оптимальній формі.


Які завдання ставите перед собою на Олімпіаду в Токіо? Напевно, основна мета – замінити деревяні медалі Ріо на призові місця?


Важливо втілити у життя те, над чим працювали на тренуваннях. Хочу стрибнути вище голови та досягти результату, яким зможу пишатися. До Олімпіади варто підійти з холодною головою, виконуючи всі завдання, які ставитиму перед собою. Якщо зроблю все що у моїх силах, то перемога обов’язково прийде.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті