Новини

22.11.2022

КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ КУБОК. ГРУПА F. ХТО ПРОХОДИТЬ ДАЛІ?


18-20 листопада пройшов третій раунд Континентального кубка 2022. У словацькій Нітрі змагалась група «F», в якій виступало 4 команди: місцева «Нітра», італійський «Асіяго», польська «Унія» та український «Кременчук». Як пройшов турнір?


У попередньому матеріалі (https://kamp-sport.com/hockey/kontinentalnij-kubok-chogo-ochikuvati-vid-vystupu-ukrayinciv) ми писали прогноз українського захисника «Унії» Пилипа Пангелова-Юлдашева: «З огляду на те, що путівки у фінал отримають дві команди з нашої групи, думаю, на папері перевагу матимуть господарі льоду – «Нітра». На користь словаків говорить міцний склад та сприятливий календар зі звичним вечірнім часом початку матчів. А за другу путівку, мені здається, посперечається «Унія» та «Асіаго»… Але багато що залежатиме від першого дня турніру». Його прогноз був максимально близький до реальності. Та скористаємось порадою і проаналізуємо перший день турніру.


18 листопада

«Унія» – «Кременчук» (4:2)

«Нітра» – «Асіяго» (5:2)


Грою відкриттям 3 етапу турніру групи «F» став матч «Унія» – «Кременчук», який був цікавий українським вболівальникам не лише через перший виступ українців на клубному міжнародному турнірі за час повномасштабного вторгнення, а й через те, що в команді-суперниці грає троє українців, серед яких ексфорвард «Кременчука» Андрій Денискін. Вболівальники чекали очного протистояння Денискін - Лялька, але першого на гру не заявили. Огляд на гру можна прочитати на нашому сайті (https://kamp-sport.com/hockey/kremenchuk-borovsya-gidno-ale-postupivsya), тож лише скажемо, що українцям вдалось втримати рівень суперників та показати достойну гру.


У перший ігровий день формальний лідер зустрівся зі своїм найближчим переслідувачем за прогнозами букмекерів. Результат нікого не зміг здивувати. Словаки були сильніші у кожному періоді, більше часу проводили біля воріт суперника. Лише варто додати, що вся гра проходила на шалених швидкостях, тому варто віддати належне «Асіяго», що дали достойний бій лідеру. На табло 5:2 на користь «Нітри».


Отож, на кінець першого ігрового дня турнірна таблиця виглядала так: 

1. «Нітра» (3 очки, 5 голів)

2. «Унія» (3 очки, 4 голи)

3. «Кременчук» (0 очок, 2 голи, 4 пропущені)

4. «Асіяго» (0 очок, 2 голи, 5 пропущених)


Можемо зробити висновок, що за грою та за рахунками, після першого дня не було очевидного одноосібного лідера. Тому продовжуємо аналізувати далі.


19 листопада

«Асіяго» – «Унія» (4:3)

«Нітра» – «Кременчук» (7:3)


День розпочався з зустрічі команд, які боролись за друге місце та вихід до наступного раунду Континентального кубка. Гра була напруженою від першої до останньої хвилини, було помітно, що команди перебувають на близькому рівні як за ігровими якостями, так і за швидкостями. Та «Асіяго» вдалось вирвати собі перемогу з різницею в одну закинуту шайбу (4:3). Тож інтрига за друге місце переноситься на заключний день.У другому матчі дня «Кременчук» зустрівся з лідером проміжної турнірної таблиці «Нітрою». Гра почалась на зустрічних швидкостях і команди виглядали конкурентоспроможними, та велика кількість вилучень розбили гру українців, що й призвело до такої кількості пропущених шайб. Детальніший огляд тут (https://kamp-sport.com/hockey/dva-periodi-na-rivnih-u-tretomu-perevazhav-supernik).


Під кінець другого ігрового дня турнірна таблиця виглядала таким чином: 

1. «Нітра» (6 очок, 12 голів)

2. «Унія» (3 очки, 7 голів, 6 пропущених)

3. «Асіяго» (3 очки, 6 голів, 8 пропущених)

4. «Кременчук» (0 очок, 7 пропущених)


Можемо вже констатувати, що букмекери мали рацію й ми отримали однозначного лідера – команда-господарка «Нітра» вже точно проходить до наступного етапу Континентального кубка. Продовжується боротьба за друге місце.


20 листопада

«Кременчук» – «Асіяго» (0:5)

«Унія» – «Нітра» (1:2)


Заключний день турніру став визначальним для «Асіяго» та «Нітри» у боротьбі за друге місце.


У першому матчі італійський клуб розгромив українців. Перша і єдина «суха» перемога впродовж всього турніру у групі. «Асіяго» одразу заволодів ігровою перевагою, хоч «Кременчук» й розпочав гру біля воріт суперника, але побудувати вдалу атаку жодного разу не вдалось. Порівняно зі всіма попередніми матчами, тут була не така велика кількість вилучень, та все ж вони вплинули на останні 7 хвилин зустрічі, велика кількість зупинок і відповідно відсутність грамотно побудованих атак (https://kamp-sport.com/hockey/kremenchuk-zavershiv-vistupi-na-kontinentalnomu-kubku-bez-zdobutih-ochok).


Для «Унії» останній матч став одним із найскладнішим. Для того, аби залишитись на другій позиції, вони повинні були обіграти чинного лідера не менш як на 4 шайби, при тому пропустити максимум двічі. Таке завдання виявилось не до снаги команді з Польщі, вона поступилась «Нітрі» з мінімальним відривом – 1:2.


Отож, фінальна таблиця побудована таким чином, що до наступного раунду Континентального кубка проходять «Нітра» та «Асіяго». Польській «Унії» не вистачило декілька очок, аби закріпитись на другій позиції. «Кременчук» закінчує виступ на турнірі без жодного набраного очка.


Інші Новини