18.11.2022

«КРЕМЕНЧУК» БОРОВСЯ ГІДНО, АЛЕ ПОСТУПИВСЯ

Хокей. Континентальний кубок

«Унія» (Польща) – «Кременчук» (Україна) – 4:2

Сьогодні, 18 листопада, відбувся перший матч українців у рамках Континентального кубка. Хокейний клуб «Кременчук» хоч і відкрив рахунок у матчі, та поступився суперникам з рахунком 4:2.

Перший період розпочався на зустрічних швидкостях, хоча більше часу команди проводили біля воріт українців, поляки мали досить багато гольових моментів, але Захарченко (орендований голкіпер «Дніпра») відбив усі кидки. Після жорсткої зустрічі біля борту, кременчуківські хокеїсти отримати першу в матчі більшість і реалізували її – 0:1 (Середницький). За 5 хвилин до кінця періоду поляки знову порушили правила і грали вчотирьох, та подвоїти перевагу до кінця двадцятихвилинки не вдалось.

Другий період також розпочався біля воріт «Кременчука», та до реалізації моментів справа не доходила. Ближче до середини матчу активність перемістилась в зону голкіпера «Унії». З хвилиною різниці обидві команди заробили вилучення, але ніхто не зміг реалізувати кількісну перевагу. За ними ще одне вилучення у «Кременчука». Українець Пангелов-Юлдашев («Унія») намагався збудувати атаку, але захисники віцечемпіона України розбили її. За 7 хвилин до закінчення періоду гравці зчепилися біля воріт Захарченка, кількісна перевага на стороні українців, яка закінчилась ще однією бійкою. У меншості Лялька вийшов з шайбою зі своєї зони і підготувався до кидка, але захисники «Унії» зреагували, збили форварда з ніг, він впав, змістивши ворота. Було призначено буліт, але реалізувати його не вдалось. На останній хвилині «Кременчук» заробив чергову меншість, яку «Унія» успішно реалізувала – 1:1.

Третій період розпочався з реалізованого гольового моменту «Унії» – 2:1. Після невдалої атаки травми зазнав нападник «Кременчука» Давид Сібілевич. На 48 хвилині матчу «Унія» організувала комфортний для себе рахунок – 3:1. Кількість вилучень українців у другому періоді далась взнаки: гра вже не настільки злагоджена й ініціативою у більшості володіють поляки. За 5 хвилин до закінчення гри Лялька зменшив відставання своєї команди – 3:2. На останній хвилині поляки знову перебрали ініціативу й за 33 секунди до закінчення матчу закинули четверту шайбу – 4:2.

Дякуємо команді за яскравий початок виступів на Континентальному кубку. Готуємось до наступного матчу.

Вже завтра, 19 листопада, о 19:00, «Кременчук» зустрінеться з «Нітрою». Продовжуємо підтримувати українців на хокейній Євроарені!