20.11.2022

«КРЕМЕНЧУК» ЗАВЕРШИВ ВИСТУПИ НА КОНТИНЕНТАЛЬНОМУ КУБКУ – БЕЗ ЗДОБУТИХ ОЧОК

Хокей. Континентальний кубок

«Кременчук» (Україна) – «Асіяго» (Італія) – 0:5

Сьогодні, 20 листопада, хокейний клуб «Кременчук» провів свій останній матч в рамках Континентального кубка 2022. Суперником став італійський «Асіяго», чий воротар закінчив гру без жодної пропущеної шайби. Таке триденне навантаження виявилось не по силах «містянам» після значно нижчого за рівнем чемпіонату України.

Перший період розпочався з ігрової переваги «Кременчука». Номінальні господарі проводили більшість часу в зоні суперника, але пробити воротаря не вдалось ні в рівних складах, ні в меншості. На 10 хвилині гри, після атаки воріт Захарченка в більшості, «Асіяго» вже в рівних складах відкрив рахунок у матчі – 0:1. У другій половині періоду перевагою заволоділи італійці, що й позначилось на рахунку – 0:2.

У другій двадцятихвилинці «Кременчук» знову ж намагався атакувати з перших секунд, але суперники ловили на помилках і переходити до контратаки. На 30 хвилині зустрічі «Асіяго» збільшили відрив у рахунку до 0:3. Після серйозної атаки в корпус від гравця «Кременчука» хокеїсти зійшлись, але арбітри їх розняли, гра продовжилась в форматі 4 на 4. Ще одне порушення правил з боку українців допомогло італійцям отримати нагоду закинути у більшості, чим вони й скористались, – 0:4.

Заключний період «Кременчук» розпочав з заміни голкіпера, у воротах Кучер. З перших секунд українці грали у більшості, але не змогли її реалізувати. На 47 хвилині матчу «Асіяго» доводить рахунок до розгромного, на табло – 0:5. До кінця періоду українці більшість часу провели в захисті. Вдавалось періодично переходити до атаки, але вона була безрезультатною. На останніх хвилинах в обох команд було багато вилучень, які не дозволяли якісно будувати гру.

«Кременчук» закінчує виступ на Континентальному кубку без набраних очок. Дякуємо українцям за єдиний клубний міжнародний турнір у цей складний для України і нашого хокею час.

Чекаємо на повернення «Кременчука» до чемпіонату України.