19.11.2022

ДВА ПЕРІОДИ – НА РІВНИХ, У ТРЕТЬОМУ ПЕРЕВАЖАВ СУПЕРНИК

Хокей. Континентальний кубок

«Нітра» (Словаччина) – «Кременчук» (Україна) – 7:3

У другий ігровий день Континентального кубка українці зустрілись з віце-чемпіоном Словаччини «Нітрою». У перших двох періодах гра була конкурентною: в обох команд було багато моментів, частину з яких реалізовували. У третьому періоді перевага опинилась повністю на боці господарів, про що й свідчить рахунок – 7:3

Перший період розпочався досить рівно. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, однак небезпечних гольових моментів не було. У середині двадцятихвилинки нападнику «Нітри» вдалось переграти голкіпера й реалізувати атаку – 1:0. У більшості кременчуцьким хокеїстам не вдалось здійснити результативних дій, натомість словаки на останніх секундах реалізували подвійну кількісну перевагу – 2:0. Гра повністю перемістилась у зону «Кременчука», Захарченко блокував всі кидки суперника. За три хвилини до кінця періоду у більшості Лялька обійшов всіх захисників і реалізував сольний прохід, тим самим відкрив для своєї команди рахунок голів у матчі – 2:1. На останніх секундах «Нітра» створила небезпечний момент біля воріт Захарченка, але пробити його не вдалось.

Другий період українці почали у меншості, проте рахунок залишився незмінним. Багато гольових моментів створили українці біля воріт суперника, але пробити воротаря не змогли ні у рівних складах, ні за кількісної переваги. На 28 хвилині матчу, після невдалого силового, гравці зчепились, але арбітри встигли їх розняти, гра продовжилась у повних складах. Після цього сутички між хокеїстами продовжились, «Нітра» заробила меншість, якою скористались суперники. Лялька оформив дубль – на табло 2:2. У другій половині періоду Захарченко врятував команду, відбивши цілу серію кидків, проте вже за хвилину пропустив – 3:2. До кінця періоду «Кременчук» намагався атакувати, але безрезультатно.

Останню двадцятихвилинку розпочали з гольового кидка. Ратушний зрівняв рахунок – 3:3. Після отриманого силового прийому травми зазнав Сібілевич, гравець «Нітри» отримав 5+20 хвилин штрафу (5 хвилин меншості і дискваліфікація на наступний матч). Реалізувати чергову більшість «Кременчуку» не вийшло. Після поновлення гри в рівних складах «Нітра» вийшла вперед – 4:3. Заволодівши перевагою у матчі, словацький клуб збільшив відрив у рахунку – 5:3. За декілька секунд господарі виграли вкидання в зоні «Кременчука» і кистьовим кидком закинули шайбу в ворота – 6:3. За півтори хвилини до закінчення матчу рахунок став 7:3.

Дякуємо команді за гру та бажаємо удачі на заключному матчі.

Завтра, 20-го листопада, о 15:30, «Кременчук» зустрінеться з італійським «Асіяго». Підтримуймо українців на хокейній євроарені разом!