Articles

04.06.2023

КІВС-ЛЕВИЦІ - ЧЕМПІОНКИ УКРАЇНИ U-18, ЛЕВИЦІ - ЗА КРОК ДО ПЕРЕМОГИ В СУПЕРЛІЗІ

КІВС-Левиці U-18 та Левиці (Суперліга)


У суботу, 3 червня, у Львові на стадіоні "Юність" відбулися матчі чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги (2 тур), а також заключні матчі серед команд U-14 (2009-2010 рік народження) та U-18 (2005-2006 рік народження). У цих категоріях визначилися чемпіонки України. 


У Суперлізі львів'янкам наразі немає рівних. "Левиці", перемігши всіх суперниць у 1 турі чемпіонату в Кременці (Левиці набрали 19 очок), не залишили нікому шансів у рідному Львові. Команда Артема Глинки без особливих труднощів святкувала перемоги у чотирьох матчах, почергово здолавши Прикарпатських вовчинь з Івано-Франківська - 54:0, команду з Кременця - 47:5, збірну Києва - 36:12 та збірну Одеси - 17:0. У другому турі львів'янки додали ще 20 очок до турнірної таблиці. Друге місце у другому турі у Львові посіли одеситки - три перемоги і 15 очок. На третьому місці у другому турі фінішували киянки - дві перемоги і 10 очок. 


Левиці зробили заявку на чемпіонство у Суперлізі


Відрив "Левиць" від одеської команди після другого туру Суперліги доволі суттєвий - 39 очок у Левиць проти 31-го в одеситок. До слова, участь у другому турі чемпіонату України, граючи за команду "Левиць", взяла Наталя Козачук, яка цього року уже виступала у чемпіонаті Японії. 


Третій та заключний четвертий тур чемпіонату України з регбі-7 серед жінок відбудуться у вересні та жовтні. 8 серпня заплановано провести Кубок України з регбі-7 серед жінок. 


КІВС-Левиці U-18 - чемпіонки України 


Серед дівочих команд U-14 та U-18 визначилися чемпіонки Україн з регбі-7. Чемпіонат серед цих категорій відбувався у два тури: перший команди зіграли 21 травня в Івано-Франківську, другий - 3 червня у Львові.

 

Одеситки - срібні призерки чемпіонату U-18


Серед команд U-14 (2009-2010 рік народження) чемпіоном України стала збірна Одеси, срібним призером - ДЮСШ Авіатор (Київ), а бронзовим - ДЮСШ 2 Прикарпатські вовчиці з Івано-Франківська.


Команда Івано-Франківська з бронзовими медалями чемпіонату U-18


Серед команд U-18 (2005-2006 рік народження) чемпіоном України стала команда КІВС-Левиці (КІВС - Клуб ігрових видів спорту). Львів'янки під керівництвом Артема Глинки два тури чемпіонату провели без жодної поразки - 6 перемог у шести матчах. У другому турі у Львові дівчата розгромили збірну Одеси - 38:0, ДЮСШ Кременець - 41:0 та ДЮСШ 2 Прикарпатських вовчиць з Івано-Франківська  - 32:5. Срібні медалі чемпіонату дісталися одеситкам, а бронзові - поїхали до Івано-Франківська.

КІВС-Левиці U-18: чемпіонське селфі


"Не можу сказати, що перемога в чемпіонаті U-18 нам далася дуже складно, - каже Артем Глинка, тренер команд КІВС-Левиці U-18 та Левиці (Суперліга), - Звісно, через війну рівень команд дещо впав і далеко не в усіх є можливість належним чином підготуватися до чемпіонату. - Зараз дівоча збірна U-18 у Львові буде готуватися до чемпіонату Європи в дивізіоні Championship. Навчально-тренувальний збір у дівчат розпочинається з 5 червня. Після цього збору будуть ще два збори, після яких уже поїдемо в Чехію на чемпіонат Європи. В команді у нас будуть дівчата з усіх куточків України. Думаю, уже вимальовуються лідерки команди, однак про кістяк команди, думаю, говорити ще рано. На попередньому зборі робили акцент на функціональну підготовку, а теперішній збір буде розрахований на ігрову, тактичну та бігову підготовку. Думаю, наше завдання-мінімум на чемпіонаті Європи - втриматися у дивізіоні Championship, а це - найвищий європейський дивізіон. Завдання-максимум - це призові місця", - сказав Артем Глинка.  


Kamp-Sport

Others Articles