Статті

22.05.2022

ДМИТРО СОСНОВСЬКИЙ: ПРОДИВУС - ЦИНІЧНИЙ КОЛАБОРАНТ І ЗРАДНИК БАТЬКІВЩИНИ

Багаторічний головний тренер національної збірної України з боксу Дмитро Сосновський в інтерв’ю Kamp-sport прокоментував останні події в аматорському боксі. Мова, зокрема, про Конгрес Міжнародної боксерської асоціації (ІВА), який відбувся в Стамбулі і запам’ятався ганебними обіймами Володимира Продивуса з одіозним росіянином Умаром Кремльовим (очільником ІВА) та відмовою представника українського боксу на Конгресі ІВА підтримати ідею призупинення членства Федерації боксу росії після публікацій у соціальних мережах на підтримку президента росії путіна, російської політики та війни в Україні. Також відомий боксерський спеціаліст схвально оцінив недавню заяву Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, який назвав дії Продивуса цинічними і неприпустимими.Дмитре Дмитровичу, давайте для початку розберемося у визначеннях. Різні люди і ЗМІ називають Продивуса президентом Федерації боксу України, інші - колишнім президентом. Особисто для вас, ким він є?

Звичайно, він ніякий не президент. Фейкова конференція, яка нібито обрала його президентом ФБУ, пройшла з великими порушеннями. Фактично він сам себе назвав президентом. Не розумію, як його зареєстрували в Мін'юсті. Продивус - ніякий не президент, він - самозванець. Я вже не раз казав і повторю ще раз: Продивус робить все для того, щоб розвалити український бокс.Подобається матеріал?  Підписуйтесь на наші фейсбук, інсту, ютуб та телеграм-канал! Попри те, Продивус продовжує представляти український бокс на міжнародному рівні та навіть був призначений віцепрезидентом Ради директорів ІВА на недавньому Конгресі ІВА в Стамбулі. Як на мене, ситуацію з діяльністю Продивуса, як де-юре президента ФБУ, треба вирішувати в суді. Чи володієте інформацією про дії Федерації, очолюваної Кирилом Шевченком, в цьому напрямку?

В п'ятницю (20 травня – Авт.) дуже позитивну позицію висловив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Всім уже все зрозуміло, хто такий Продивус.


У Продивуса стиль такий, що він завжди говорив неправду. Я з ним працював багато років, я це знаю. Навіть після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, коли він казав нікому не вірити, що він вивіз з України свою сім'ю і зараз повернеться. І після тих слів, він досі ще не повернувся. І я думаю, що він сюди вже не повернеться. Він же ж і перед війною не хотів зустрічатися з людьми, які з ним не згідні. Він приїжджав на чемпіонат України і втікав від людей. Тим більше він зараз не зустрінеться. Тому що він наробив великої біди. За всіма ознаками він є цинічний колаборант. Чому цинічний? Тому що людина, яка цинічно каже, що є патріотом України - це цинізм вищої марки. Ну який же він патріот України? І після цього він іде і підтримує Кремльова - всі знають, що це за людина. А ще один цинізм - коли він іде на ці вибори і одягає майку з портретом нашого президента (Володимира Зеленського - Авт.). Це просто караул. Він підходить під термін колаборант - він продав свою країну, це однозначно.


Тому під час воєнного стану в країні питання щодо президента Федерації навіть не суд має вирішувати. Позицію Мінмолодьспорту чітко висловив Вадим Гутцайт. Вона патріотична і вчасна. Після цього вже не потрібні ніякі суди. Мінюст має зареєструвати законно обраного президента Кирила Шевченка і все.


Продивус не має морального права очолювати ФБУ. Він колаборант і зрадник нашої Батьківщини. Це однозначно. Але мене цікавлять і інші люди. Ті президенти регіональних федерацій, ті діячі, тренери, які лайкають і підтримують його дописи в соцмережі, вітають з обранням на посаду в ІВА. Якщо Продивус - колаборант, то хто ті люди, які його підтримують? Вони отримали посади незаконно і тримаються за свої посади. Але зараз відбудуться зміни і мають прийти ті тренери й функціонери, які повинні тренувати та керувати, а не ті, кому Продивус подарував посади.Продивус зганьбив весь український бокс і весь спорт. Тренера Джунківського в Ірпіні застрелили в залі під час тренування. Скільки боксерів вже загинуло, а скільки воює! А де київський діяч Андрійчук, який його підтримував? Чому він мовчить і нічого не скаже? А де великий держтренер, який ще досі обійма' посаду, Гурович? Де вони зараз всі є, чому мовчать? Гурович за кордон втік, Андрійчука взагалі не чути. Якщо Продивус колаборант, а ці його підтримували, то хто вони такі?Подобається матеріал?  Підписуйтесь на наші фейсбук, інсту, ютуб та телеграм-канал! Переобрання Кремльова президентом ІВА на Конгресі IBA в Стамбулі проходили за тим же сценарієм, як вибори Продивуса на "Мостобуді". І, подивись, як Міжнародний олімпійський комітет на це відреагував...


Відреагував так, що це ставить бокс під великий ризик непотрапляння в програму Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. І до цього причетний, зокрема, і Продивус.

Так, він розвалює український бокс, а також з Кремльовим вони валять всесвітній бокс. Я сподіваюся, видатні боксери та впливові у боксі люди захистять наш вид спорту і він все-таки не буде виключений з програми ОІ. За цим видом у світі стоять мільйони людей - тренерів, спортсменів... А таку гидоту і капость для боксу роблять декілька от таких людей.


Kamp-sport

Інші Статті