Статті

28.04.2024

У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ВЕЧІР БОКСУ ВІД КОМПАНІЇ K.O. PROMOTIONS: РЕЗУЛЬТАТИ

Вчора, 27 квітня, у Львові в спортивному клубі "Vovkulaky" відбувся Закритий вечір боксу. Це другий боксерський турнір, трохи більше, як за місяць, який провела у Львові молода промоутерська компанія K.O.Promotions.Цього разу глядачі, які зібралися у тільки відкритому клубі "Vovkulaky". побачили 8 цікавих, безкомпромісних поєдинків за правилами професійного боксу.


У центральній події вечора львів'янин Володимир Савайда (до 69,9 кг) в агресивній манері здобув перемогу за одностайним суддівським рішенням над Артемом Маланічем з Умані.Цікавим видалось протистояння 19-річного львів'янина Романа Гавриляка (до 66,6 кг) і наддосвідченого 42-річного Артема Айвазіді з Вінниці. Айвазіді дебютував серед професіоналів у 2008 році, коли його вчорашньому супернику було тільки 3 роки. Вчора молодість перемогла. Гавриляк діяв чітко, гостро, технічно і впевнено виграв за очками. Айвазіді також мав певні успіхи, дав бій молодому, грізному супернику і показав, що має ще порох у порохівницях, незважаючи на солідний вік.


Відзначимо успішний дебют на професійному ринзі львів'янина Дмитра Кулі (до 69,9 кг), 3-разового бронзового призера чемпіонатів України, який за одноголосним рішенням суддів виграв у Азара Пономаренка з Одеси.Якісний бій показав Євген Розлуцький (до 72,6 кг) з Нового Роздолу, який переміг технічним нокдауном в третьому раунді міцного Андрія Картішова з Дніпра. Також хороший рівень боксу продемонстрував львів'янин Назар Воловик (до 76,2 кг), який здолав за одноголосним рішенням суддів Дмитра Нероду з Києва.


Окрасою турніру став бій жінок у вазі 55,3 кг, в якому киянка Анастасія Петренко яскраво перемогла Олександру Федорову з Борисполя - технічний нокаут в другому раунді.В ще двох поєдинках Максим Ніжинський (до 69,9 кг) з Умані виграв нокаутом в третьому раунді у Серафима Вдовенка з Вінниці, а львів'янин Микола Халус (до 63,5 кг) у впертій боротьбі поступився напористому Віталію Михайлову з Білої Церкви.


Додамо, що в рамках івенту також відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ і виступ гурту Chico & Qatoshi.


Василь ТАНКЕВИЧ, Kamp-Sport


TG-канал автора: https://t.me/tanksport

Інші Статті