Новини

20.05.2022

МІНІСТР МОЛОДІ ТА СПОРТУ: ПРОДИВУС ВЧИНИВ ЦИНІЧНО І НЕПРИПУСТИМО

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт засуджує підтримку президентом Федерації боксу України представника країни-агресора. Про це йдеться у заяві, опублікованій в соціальних мережах Мінмолодьспорту.13-14 травня в Стамбулі відбувся конгрес Міжнародної боксерської асоціації (IBA), на якому президентом IBA за спеціальною схемою був переобраний росіянин Умар Кремльов.


Перед конгресом президент Нідерландської федерації боксу Борис ван дер Ворст ініціював листа до IBA, щоб обговорити можливість призупинення членства Російської федерації боксу після публікації в соціальних мережах на підтримку президента Росії Володимира Путіна, російської політики та війни в Україні.


Лист підписали представники восьми країн, за виключенням представника України Володимира Продивуса.


Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт також засудив це рішення: 


«Це вкрай неприйнятне рішення, особливо в той час, коли наша країна воює з Росією. Продивус, як представник України, має піти у відставку з цієї посади та засудити рішення Конгресу! Більше того, відразу після повномасштабної російської агресії проти України Міжнародний олімпійський комітет (МОК) рекомендував всім Міжнародним спортивним федераціям вжити заходів і не допускати російських і білоруських спортсменів до виступів на міжнародному рівні або принаймні не допускати їх виступів під своїм прапором, гімном і назвою країни на міжнародних змаганнях.


Ми, команда Міністерства молоді та спорту, і я особисто, підтримуємо рекомендацію МОК і засуджуємо такі інциденти, як у IBA.  Продивус вчинив цинічно і неприпустимо».


Інші Новини