Статті

Настільний теніс

05.10.2021

СОЛОМІЯ БРАТЕЙКО: ЗМАГАННЯ ЗБІРНИХ ДЛЯ МЕНЕ ОСОБЛИВІ, АДЖЕ ТАМ ПРИСУТНІЙ КОМАНДНИЙ ДУХ

Львів'янка Соломія Братейко (уродженка села Мармузовичі Львівської області) поділилася враженнями від виступів на командному чемпіонаті Європи з настільного тенісу в Румунії. Відзначимо, що збірна України поступилася у чвертьфіналі Португалії.

 Поділіться своїми враженнями від командного чемпіонату Європи? Розраховували на більше чи чвертьфінал - наш поточний максимум?

 

Щаслива, що взяла участь у командному чемпіонаті Європи. Для мене такі змагання є особливими, адже присутній командний дух і це завжди відчутно. Думаю, що зробили усе що могли та продемонстрували максимум на даний момент. Звісно, хотілося увійти до четвірки найкращих команд Європи. Проте, у нас зараз є час проаналізувати свої помилки та зробити правильні висновки. Рухаємося лише вперед, не зупиняємося на досягнутому.


На вашу думку, чого нашій збірній не вистачило, щоб обіграти Португалію?

 

Португалія – це досить сильний суперник. У збірній грають дві китаянки, який вже тривалий час виступають за Португалію. З такими суперницями завжди грати складно. Робили усе що в наших силах, але цього разу суперниці були сильнішими.


Настільний теніс дуже непередбачуваний вид спорту, тому потрібно враховувати низку факторів. Можливо, дещо втомилися, а можливо, зайве хвилювання вплинуло на нашу гру. До того ж не варто забувати про рівень суперниць.


У матчі з Португалією ви здобули єдину перемогу для нашої збірної. Як налаштовувалися на матч з Фінс? Завдяки чому змогли досягнути результату?

 


Дуже хвилювалася перед грою, адже розуміла, що збірній необхідна моя перемога. Перед протистоянням намагалася розслабитися і налаштовувала себе на хорошу гру. Знала, що вважалася фавориткою, тому це додавало ще більшої відповідальності перед грою. Вже під час гри просто намагалася зробити все що у моїх силах, щоб перемогти. Тренер порадила мені грати кожен розіграш окремо і не думати про результат. Намагалася втілити у життя всі тренерські настанови. На жаль, нерви все ж позначилися на моїй грі і один сет програла. Проте, перемога все ж була за мною і цим я надзвичайно задоволена.


Можна сказати, що до командного Чемпіонату Європи Ви підійшли у своїй оптимальній формі?

 

Ми готувалися до цих змагань і наша команда була підготовленою. Знали, що гратимемо з Чехією та Словенією, тому був час, щоб підготуватися саме до цих ігор. Намагалася продемонструвати свою найкращу гру, але, на жаль, все ж поступилися за крок до півфіналу.


Загалом, як оціните особисто для себе цей сезон? Що було найбільш складаним для вас?

 

Для мене сезон лише розпочинається. Оцінюючи попередні результати, то можу сказати, що найскладніше – це психологічна підготовка. Проте, я в процесі виправлення цього і знаю, що незабаром цієї проблеми вже не буде. Загалом, потрібно ще багато над чим працювати, щоб стати сильнішою.Які цілі ставите перед собою на майбутнє?

 

Намагаюся перед собою ставити маленькі цілі, які допомагають досягнути глобальної мети. Головне завдання тепер – потрапити на Олімпійські ігри. Зараз маю декілька менших цілей, які допоможуть мені виконати основну. Сподіваюся, що у 2024 році представлятиму Україну на Олімпіаді.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті