Статті

Інші види спорту

08.03.2022

СПОРТСМЕНИ З НІМЕЧЧИНИ НАДСИЛАЮТЬ УКРАЇНЦЯМ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ. ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ


Весь світ зараз спостерігає за перебігом російсько-української війни. Немислимий для 21 століття акт агресії та відвертого геноциду українського народу зі сторони кремлівського диктатора, який готовий нищити жінок і дітей, лікарні та школи відкрив очі навіть найбільшим «пацифістам»: якщо сьогодні ви не підтримаєте Україну, яка стала щитом для цивілізованого світу, завтра війна може піти далі.


З усього світу до України прямують вантажі: зброя, медикаменти, одяг та продукти харчування. Спортивна спільнота не виняток.«Ініціатором зібрання цієї допомоги є Келгет Соума. Він виріс у Львові, а зараз живе в Німеччині.


Оголошення про збір мій чоловік, екстенісист Макс Майєр побачив у газеті та долучився. Якщо зможемо зібрати, то продовжимо постачати допомогу Україні", – розповідає Галина Майєр, українка, що вже понад 20 років проживає в Німеччині.На ініцативу благодійного фонду Андрія Котельника та компанії Star Security (директор – Петро Мисишин) за хвилину відкликнувся Herhard Frommer, керівник тенісного клубу Несhingen (Tc Hechingen), який зібрав навколо себе тисячі мешканців Нechingen, Balingen і всієї округи, що хотіли допомогти. Мешканці Бурладінгена організували безкоштовний транспорт ( 15 бусів 5 -7.5 тонн з водіями-добровольцями), які повезли гуманітарну допомогу на польські склади та у Львів. Тенісний клуб перетворився на гуманітарний центр координації, прийому, сортування і загрузки гуманітарної допомоги. Всі члени клубу, не покладаючи рук та працюючи до 12 ночі включились в роботу.


Передачі гуманітарної допомоги активно сприяв благодійний фонд Андрія Котельника та компанія STAR SECURITY (директор Петро Мисишин).Інші Статті