Статті

Інші види спорту

02.08.2021

ПОСТРІЛ В ДЕСЯТКУ, АЛЕ НЕ СВОЮ ТА СОТІ, ЩО МАЙЖЕ ВІДДІЛИЛИ ВІД ФІНАЛУ: СЬОГОДНІ В ТОКІО

Завершився черговий день на Олімпійських Іграх. Для України він завершився без медалей, хоча мали одразу кілька шансів.

На стрільбі з 25 метрів з пістолета до фіналу не пробився Павло Коростильов. У кваліфікації він зайняв 9 місце. Краще проходив фінал у стрільбі з трьох положень з дистанції 50 метрів (гвинтівка), але, йдучи в числі перших, Сергій Куліш поцілив у чужу мішень та вибув зі змагань, посівши 8 місце.

У метанні молота Гліб Піскунов здолати кваліфікацію не зумів. Натомість Михайло Кохан виконав норматив для проходу в фінал, метнувши на 78.36м.

Каноїстки Юлія Юрійчук та Марія Кічасова-Скорик не змогли подолати кваліфікацію та вибули в чвертьфіналі (200 метрів). Те саме і з двійкою на 500 метрів у жінок. А от чоловіча двійка (1000 метрів) зуміли пройти до півфіналу.

До півфіналу дійшла в жіночій боротьбі (до 68 кг) Алла Черкасова, однак там поступилася американці Тамірі Маріанні Сток Менса, тож завтра побореться за бронзу.

Не кваліфікувався далі у стрибках в воду з триметрового тампліна Олег Колодій, набравши 351.25 бала (останній спортсмен, що кваліфікувався – 383.05).

В командному спринті жіноча команда у складі Любові Басової та Олени Старікової зайняла 8 місце. За 7-8 місця вони боролися з полячками, однак поступилися (33.054 секунди проти 33.691).

З результатом 4.55, як і чимало інших, кваліфікацію у стрибках з жердиною завершила Марина Килипко, що дозволило їй за добором потрапити у фінал. Іншій українці Яні Гладійчук пощастило менше: 4.40 та завершення виступів в Токіо.

Третіми в попереденьому раунді завершили виступи українські синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук, набравши 94.9333 бала за свою програму. Більше лише в атлетів РОК (97.9) та Китаю (96.2333).

У сутичці за бронзову медаль представник греко-римської боротьби Ленур Терімов (до 60 кг) поступився представнику Китаю Сайліке Валіхан.

Завершали програму змагального дня для України Вікторія Ткачук та Анна Рижикова у півфіналах на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Всього однієї сотої не вистачило Анні Рижиковій, аби потрапити до фіналу. Настільки її на фініші випередила пуерториканка Джианна Вудруф. Вісім сотих не вистачило Вікторії Ткачук. Вона теж у своєму забігові стала третьою, поступившись другом місцю, яке посіла американка Анна Кокрел. Однак мова йде лише про пряме потрапляння в фінал. Адже за добором, як два найкращі результати, до фіналу прямують саме Рижикова та Ткачук. Вболіваємо за них у фіналі.