Інші види спорту

31.07.2021

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДАЙДЖЕСТ: ДЖОКОВІЧ БЕЗ МЕДАЛІ, ЯПОНІЯ - З МЕДАЛЬНИМ РЕКОРДОМ

За останню добу в Токіо відбулося чимало цікавого. Головне:

Зазвичай достатньо титулована збірна Білорусі тільки сьогодні завоювала свою першу медаль в Токіо. Золото приніс батутист Іван Литвинович.

Збірна Японії завоювала на Олімпійських іграх в Токіо 17 золотих моделей, що стало рекордом для країни. Рекордну 17 медаль японці виграли в чоловічих командних змаганнях з фехтування на шпагах. І їх кількість, ми впевнені, буде зростати.

Сан-Марино на цій Олімпіаді розійшлося. Команда завоювала перші в історії медалі. І відразу дві! Алессандра Перилліл і Жан Марко Берті стали другими в змішаних змаганнях зі стендової стрільби в дисципліні «трап». Першу ж медаль в історії держави завоювала все та ж Алессандра Перилліл в одиночній першості. Нагадаємо, населення цієї республіки - менше, ніж 35000.

Срібні медалісти Олімпіади-2020 з Грузії Важа Маргвелашвілі і Лаша Шавдатуашвілі підозрюються в порушенні антиковідних правил. Вони покинули олімпійське селище і поїхали оглядати визначні пам'ятки.

Чемпіон трьох Шоломів сезону Новак Джокович в матчі за бронзу Токіо-2020 проти Пабло Каррено-Бусто на старті третього сету з досади викинув ракетку на трибуни, а трохи пізніше, поступаючись 0:3, розбив ще одну об сітку на переході. У підсумку перша ракетка світу поступився в малому фіналі і залишився без медалі в одиночному розряді.

Оргкомітет Токіо-2020 відкликав акредитацію в учасника однієї з олімпійських делегацій у зв'язку з порушенням антиковідних правил. Можливо, це один з грузинських медалістів-порушників?

Продовжує творити історію плавчиня Кейті Ледекі. Сьогодні вона перемогла на дистанції 800 метрів вільним стилем. Феноменально!

Два легкоатлети з Тринідаду і Тобаго здали позитивні тести на коронавірус на Олімпіаді-2020 в Токіо. Це стрибун у довжину Андуелль Райт і бігунка Спаркл Енн Макнайт. Також позитивний тест у тренера команди Венделл Вільямс. Всі вони відправлені на карантин.

Десятьох легкоатлетів з Нігерії, які вже приїхали на Олімпіаду, відсторонили від змагань, оскільки вони не пройшли необхідну кількість позазмагальних допінг-проб перед Іграми. Спортсмени влаштували акцію протесту в Олімпійському Селищі.