Статті

Інші види спорту

05.08.2021

ДВІ МЕДАЛІ ТА ПЕРЕВЕРШЕННЯ РІО: РЕЗУЛЬТАТИ УКРАЇНИ 5 ЛИПНЯ

Початок дня видався вдалим: тут і прохід квалфікації через виконання нормативу (1.95м) всіма учасницми в стрибках у висоту (і Іриною Геращенко, і Ярославою Магучіх, і Юлією Левченко) і вихід до фіналу на 200 метрів у веслуванні на каное Людмили Лузан.

Трохи гіршим був день для боротьби: якщо попередні два дні представники борцівських видів брали медалі, то сьогодні вільники Василь Михайлов та Олександр Хоцянівський завершили виступи на стадії 1/8 фіналу.

Знову схилили шальки терезів в сторону позитиву бронза у фіналі Людмили Лузан, яка стала дванадцятою медаллю та перевершила кількісно результат в Ріо та вихід у фінал боксерського турніру Олександра Хижняка, що гарантує щонайменше срібло.

Лише до фіналу Б пробилася Марія Повх у веслуванні на дистанції 500 метрів, завершила свої на стадії півфіналу Юлія Юрійчук.

У кейріні до фіналу пробилися дві українки: Любов Басова та Олена Старікова. Попри можливість діяти командно та вигідну позицію на старті, здобути медалі не вдалося: Олена фінішувала четвертою, Любов – шостою.

У спортивній ходьбі на дистанції 20км серед чоловіків виступали Іван Лосєв та Едуард Забуженко. Час Івана – 1:33:26 та 49 місце, Едуарда - 1:39:38 та 52 місце.

Восьмим став у фехтуванні в рамках сучасного п’ятиборства Павло Тимощенко, набравши 232 бали (у лідера, британця Джозефа Чонга - 250).

До фінального поєдинку в жіночому куміте до 55 кілограмів дійшла Анжеліка Терлюга. Одеситка без поразок подолала груповий етап, зайнявши перше міце, пройшла в півфіналі представницю Тайбею, однак в фіналі проти представниці Болгарії не вдалося перемогти. Тож срібло в перший день карате в історії Олімпіад.

П’яте місце у фіналі здобула Марина Килипко. Для цього стрибунці з жердиною потрібно було здолати висоту 4.50м. Невдало склався півфінал для естафети 4х400 метрів у жінок. Результат 3:24.50, лише шосте місце у своєму півфіналі та завершення боротьби.