Статті

Інші види спорту

06.08.2021

6 СЕРПНЯ: ЩЕ ОДНА МЕДАЛЬ ТА ОЧІКУВАННЯ ФІНАЛІВ

Розпочався день з впевненого проходу до наступної стадії української жіночої двійки в каное на дистанції 500 метрів. У кваліфікаційному заїзді вони зайняли перше місце. Фактично водночас з фінішем цієї дистанції, до фінішу в спортивній ходьбі наблизився перший серед українців. Мар’ян Закальницький з часом 4:02:53 посів 25 місце. Валерій Літанюк з часом 4:14:05 фінішував на 39 місці, Іван Банзерук до фінішу дійти не зміг. О 10:30 за Києвом стартували жінки в ходьбі на 20 кілометрів. Час українок: 1:34:04 – Марія Сахарук (19 місце), 1:36:27 - Ганна Шевчук (27 місце), 1:40:20 – Людмила Оляновська (43 місце).

Павло Алтухов та Юрій Вандюк не змогли пройти до півфіналу на дистанції 1000 метрів у каное-одиночках. Однак обом таки вдалося досягнути цієї стадії після чвертьфінальних заїздів.

У жіночій четвірці на дистанції 500 метрів посіли у кваліфікаційному заїзді останнє місце та отримали шанс пробитися далі через чвертьфінал. І скористалися ним, зайнявши там 3 місце.

Лише одну стадію здолала Оксана Лівач у боротьбі. На стадії 1/8 вона здолала представницю Нігерії, однак далі поступилася китаянці. Вже завтра вона через втішні сутички може поборотися за бронзову медаль.

Не вдалося здолати груповий етап другій представниці України в жіночому карате Аніті Сєрьогіній. Після перемоги у стартовому поєдинку були нічия та дві поразки, що не дозволили пройти далі. Натомість Станіслав Горуна у плей-оф потрапив. Зробив він це з другого місця: після дострокового виходу програв в останній сутичці єгиптянину. На стадії півфіналу зустрівся з італійцем та поступився, однак завоював бронзову медаль.

Відібрався до фіналу у стрибках у воду з 10-метрової вишки Олексій Середа. Зробив це 15-річний українець, посівши 6 місце. Пройшли до фіналу в індивідуальних вправах гімнастки Вікторія Онопрієнко та Христина Погранична, посівши у кваліфікації 9 та 10 місця відповідно.

До 1/8 в спринті на велотреку пробилася Олена Старікова. Натомість Любов Басова припинила змагання на стадії 1/32 фіналу. Третє місце після технічної програми посідає українська збірна в артистичному плаванні. Попереду команди ОКР та Китаю.