Статті

Інші види спорту

03.08.2021

3 СЕРПНЯ: ДЕНЬ ЩО ПОДАРУВАВ НОВІ СПОДІВАННЯ НА ЗОЛОТО. УКРАЇНА В ТОКІО

У півфіналі в каное-двійці в чоловіків українці зайняли п'яте місце та пройшли у втішний фінал. Саме так для України почався цей день в Токіо. У втішному фіналі наш екіпаж зайняв п'яте місце.

Продовжилося все фіналом у стрибках в довжину серед жінок, де Україна теж була п'ятою. Марина Бех-Романчук з результатом 6.88 та лише однією спробою без заступу на 5 місці завершила виступи.

З результатом 54.99 завершила свій забіг на 400 метрів Тетяна Мельник та не відібралася далі. Лише кількох тисячних не вистачило Сергію Смелику аби за часом пройти в наступний етап в бігу на 200 метрів.

Найкращими сьогодні сміливо можна назвати виступи українських борців та борчинь. Парвіз Насібов (до 67кг) та Жан Беленюк (до 87кг) пройшли до фіналу з греко-римської боротьби в своїх вагових категоріях.

Ірина Коляденко дійшла до півфіналу борцівського турніру, де поступилася першій у рейтингу борчині з Киргизстану. Тож завтра її чекає сутичка за бронзу. А сьогодні в бронзовій сутичці виступала Алла Черкасова. Менше раунду знадобилося їй, аби перемогти японку та принести Україні медаль.

Сьомим у вправах на паралельних брусах став Петро Пахнюк. Його результат – 14.533 бали.

У виїздці не вдалося відібратися до індивідуального фіналу Олександру Продану. З результатом 19.56 останнє місце у своїй групі кваліфікації посів Ігор Мусієнко в штовханні ядра.

Після технічної програми продовжують йти третіми пара у артистичному плаванні з Марти Федіної та Анастасії Савчук.