Новини

31.03.2023

УКРАЇНЦІ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ НА ОЛІМПІАДУ ЛИШЕ В ТИХ ЗМАГАННЯХ, ДЕ НЕ БУДЕ РОСІЯН

Олег Немчінов


Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання, на яких будуть представлені росіяни та білоруси.  Міністр Кабінету Міністрів України та член НОК Олег Немчінов повідомив в ефірі телемарафону "Єдині Новини", що Уряд ухвалив рішення, згідно з яким українці братимуть участь у відборі на Олімпійські ігри-2024 тільки в тих змаганнях, де не буде російських і білоруських атлетів.


«На засіданні Уряду ухвалене протокольне рішення за пропозицією колеги Гутцайта про те, що ми беремо участь у відбіркових змаганнях лише там, де нема росіян. Відповідно, участь поза межами цих критеріїв може бути підставою для позбавлення федерацій статусу національної.


Що робити самим спортсменам? Знаєте, я нікому не побажаю…  Учора був на черговому похороні свого доброго знайомого, який віддав понад 20 років легкій атлетиці, і загинув на Харківському напрямку. І в якого залишилося троє дітей. Він добровільно пішов на другу війну. І прослужив він не на кухні, якщо можна так сказати. Тобто він був у бойових підрозділах.


Так от я хочу сказати нашим колегам-спортсменам, які переживають, що через заходи МОК та допущення росіян чи білорусів до змагань, а відповідно українці не зможуть взяти участь, що поламається кар'єра чи щось інше. Зате залишиться життя ваше і ваших дітей», – сказав Немчінов.
Інші Новини