10.08.2026
Фото: Віктор Горбач, ФК "Куликів-Білка"
Відбулися матчі 3-го туру Першої ліги України.
"Куликів-Білка" продовжив вдалий старт у дебютному для себе сезоні. Команда Сергія Атласюка на "Арені Куликів" перемогла "Прикарпаття-Благо" з рахунком 2:1.
Головним героєм матчу став Владислав Семотюк, який оформив дубль у ворота колишньої команди. Івано-франківці відповіли голом Олега Коса вже в компенсований час.
"Куликів-Білка" – "Прикарпаття-Благо" – 2:1
Голи: Семотюк, 58, 74 – Кос, 90+3.
Тернопільська "Нива" зазнала першої поразки в сезоні. Після двох нічиїх на старті команда Івана Федика мінімально поступилася на виїзді ФК "ЮКСА" – 0:1. На 8-й хвилині Андрій Борячук не реалізував пенальті.
"ЮКСА" – "Нива" – 1:0
Гол: Сабієв, 69.
Незабитий пенальті: Борячук, 8, стійка.
"Фенікс-Маріуполь" зазнав третьої поспіль поразки. Львівська команда на стадіоні "Скіф" поступилася СК "Полтава" з рахунком 0:3 та залишається без очок.
"Фенікс-Маріуполь" – СК "Полтава" – 0:3
Голи: Сад, 17, 31, Благодарний, 65.
Волочиський "Агробізнес" здобув другу перемогу в сезоні. Команда Олександра Чижевського на виїзді обіграла "Колос-2" – 2:1. Переможний гол наприкінці матчу з пенальті забив Козак.
"Колос-2" – "Агробізнес" – 1:2
Голи: Хруль, 46 – Теплий, 9, Козак, 89, з пенальті.
"Пробій" з Городенки зіграв унічию з "Черніговом" – 1:1. Для команди з Івано-Франківщини це друге очко в сезоні.
"Пробій" – "Чернігів" – 1:1
Голи: Фесенко, 59 – Койдан, 74.
Інші результати 3-го туру
"Локомотив" – "Вікторія" – 0:1
Гол: Чернов, 49.
ФК "Олександрія" – "Інгулець" – 3:0
Голи: Малиш, 28, автогол, Ндіага, 52, Дихтярук, 56.
"Полісся-2" – "Металіст" – 0:1
Гол: Кайдалов, 71.
Після трьох турів лідирує "Вікторія", яка має 9 очок. СК "Полтава" та "Куликів-Білка" набрали по 7 балів. "Металіст" і "Агробізнес" мають по 6 очок.
Тернопільська "Нива" з двома очками йде 12-ю, "Пробій" – 13-м, "Прикарпаття-Благо" з одним балом посідає 15-те місце, а "Фенікс-Маріуполь" замикає таблицю.