Новини

29.07.2026

"ПОЛІССЯ" ЗАВЕРШИЛО ВИСТУПИ У ЛІЗІ КОНФЕРЕНЦІЙ


Житомирське "Полісся" вилетіло з кваліфікації Ліги конференцій.


У матчі-відповіді другого раунду кваліфікації команда поступилася данському "Копенгагену" з рахунком 1:2. Перший поєдинок між суперниками завершився нічиєю – 3:3.


У першому таймі "Полісся" пропустило після пенальті. Георгі Майсурадзе порушив правила у штрафному майданчику, а Мохамед Ельюнуссі реалізував одинадцятиметровий.


На старті другого тайму житомиряни отримали чисельну більшість після вилучення Дзюнносуке Судзукі. Однак скористатися перевагою "Полісся" не змогло й на 61-й хвилині пропустило вдруге після контратаки, яку завершив Роберт.


Єдиний гол українська команда забила вже у компенсований час. Відзначився Борис Крушинський, який завдав результативний дальній удар за 30 секунд до фінального свистка арбітра.


Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

"Копенгаген" – "Полісся" – 2:1

Голи: Ельюнуссі, 27, з пенальті, Роберт, 61 – Крушинський, 90+3

Перший матч – 3:3


За підсумками двох зустрічей "Полісся" поступилося "Копенгагену" та завершило виступи в єврокубках.


У четвер, 30 липня, свої матчі-відповіді проведуть "Динамо" та ЛНЗ. Кияни зіграють проти ПАОКа в Лізі Європи, а черкаський клуб зустрінеться з "Гентом" у Лізі конференцій.

Поділитися

49

https://packotek.com.ua/ https://ukrwrestling.com.ua/ https://vip.shuvar.com/

Інші Новини