12.05.2024

«ГАЛИЧАНКА» ЗДОБУВАЄ ЮВІЛЕЙНЕ ЧЕМПІОНСТВО

Львівська "Галичанка" достроково стала чемпіоном української Суперліги з гандболу. Сталося це після 8-го туру чемпіонату – передостаннього в поточному сезоні.

Львівські гандболістки вчергове виграли всі матчі туру: команда обіграла київський «Спартак» (28:15), броварський «КОСФК» (38:19) та ужгородські «Карпати» (31:28).

Після 24-х зіграних матчів у «Галичанки» 66 очок. Після перемоги у дербі з «Карпатами» львів’янки стали недосяжними для ужгородської команди. Гандикап між клубами перед заключним туром, який передбачає 3 гри, тепер складає 12 залікових балів.

«Галичанка» вдесяте поспіль стала переможцем Суперліги України. У червні підопічні Віталія Андронова змагатимуться за Кубок України у фіналі чотирьох.