07.03.2024

ДВІ УКРАЇНСЬКІ БІАТЛОНІСТКИ - У ЗАЛІКОВІЙ ЗОНІ "ІНДИВІДУАЛКИ" КУБКА IBU

В австрійському Обертілліаху стартував восьмий етап Кубка IBU з біатлону 2023/24. Першим стартом змагального дня четверга, 7 березня, стала жіноча коротка індивідуальна гонка.

Етап в Обертілліаху - останній у нинішньому сезоні Кубка IBU. Перші індивідуальні гонки мали відбутися у середу, 6 березня, проте через погодні умови старт змагань перенесли на четвер, а "індивідуалки" скоротили до коротких з 45 секундами штрафу за промах замість хвилини.

Дебютний старт восьмого етапу у складі збірної України провели п'ять біатлоністок. Першою на дистанцію вийшла Любов Кип'яченкова (9-й стартовий номер), останньою - Оксана Коваленко (87-й).

Найкращий результат у складі України показала Надія Бєлкіна. Вона припустилась чотирьох хиб у стрільбі та посіла 35-те місце.

Поряд з Бєлкіною фінішувала Юлія Городна, яка також не закрила чотири мішені. Вона стала 36-ю, поступившись партнерці по збірній долями секунди. Городна також стала четвертою серед усіх учасниць гонки за швидкострільністю.

Решта українок фінішували поза межами топ-40. Любов Кип'яченкова припустилась шести хиб у стрільбі і посіла 43-те місце, 44-ю стала Лілія Стеблина, яка чотири рази заробляла 45 секунд штрафу.

Найменше промахів серед українок зробила Оксана Коваленко, яка не закрила три мішені, утім, навіть попри це вона фінішувала лише 49-ю.

Переможницею гонки стала німецька біатлоністка Ліза Шпарк, це її перше особисте "золото" на рівні Кубка IBU.