Статті

08.01.2022

МАКСИМ ТАЛОВЄРОВ: СЛАВІЯ – НАЙБІЛЬШИЙ ВИКЛИК У КАР'ЄРІ

Новачок празької «Славії» Максим Таловеров поділився враженнями від свого трансферу до лав чемпіона Чехії. Захисник молодіжної збірної України відзначив, що для нього цей перехід є найбільшим викликом у кар’єрі. Максиме, поділіться своїми емоціями від трансферу до «Славії»? «Славія» - це найбільший виклик у вашій кар’єрі на даний момент?

Дійсно, це найбільший клуб, у якому мені випала честь грати на даний момент кар'єри. Ставлю перед собою найбільш амбітні цілі, які намагатимуся втілити у життя. Безумовно, трансфер у такий клуб – виклик для мене. Приємно, що діючий чемпіон Чехії повірив у мене і надав можливість проявити себе. Зроблю все, щоб виправдати всі сподівання. Працюватиму на максимум своїх можливостей на кожному тренуванні. Жодної зіркової хвороби після цього переходу у мене немає. Навпаки, відчуваю ще більше відповідальності. Мотивації зараз не бракує. 


Які завдання ставите перед собою на другу частину сезону в чемпіонаті Чехії? До відновлення чемпіонату лишився місяць. Цього часу вистачить, щоб адаптуватися у новому колективі?

«Славія» - це клуб, який звик лише до перемог. Прагнемо виграти чемпіонат, Кубок Чехії та пробитися якомога далі в Лізі конференцій. Перед собою ставлю завдання якомога швидше адаптуватися у колективі та закріпитися в основному складі. Лише щоденна робота над собою допоможе мені досягнути своєї мети.


У команді до мене всі ставляться з повагою і за це я щиро вдячний. Думав, що на початку буде складніше, але був приємно здивований. У колективі мені всі допомагають і це безумовно пришвидшує період адаптації. Чудово, що маю змогу тренуватися з такими кваліфікованими футболістами, які представляють свої збірні. У професіональному плані це неоціненний досвід для мене. Вважаю, що часу на адаптацію мені вистачить.

 

Взагалі, що ви знаєте про «Славію»? Стиль гри команди вам підходить?

Коли дізнався про інтерес з боку «Славії», то почав детальніше розбирати матчі. Вивчав стиль гри команди, розмовляв з тренером, який аналізував мої сильні і слабкі сторони. Безумовно, зараз черпаю більше інформації під час тренувань, але знання про «Славію» у мене були і раніше. 


До «Славії» також перейшов Тарас Качараба. Можливо, вже встигли з ним поспілкуватися? Ще з кимось з нової команди знайомі?

З Тарасом плідно поспілкувалися. Чудово, що в команді є ще один українець.  Не можу сказати, що лише Качараба мені підказує. У колективі чимало людей, які готові прийти на допомогу. 


Щодо гравців «Славії», то знайомий був з Іваном Шранцем, Лукашом Проводом, Убонгом Екпаєм. З низкою футболістами перетиналися на полі раніше. 


Руслан Ротань вже привітав з трансфером? Можливо, хтось з гравців молодіжки вітав?

Дійсно, отримав поздоровлення від Руслана Петровича, який побажав не зупинятися на досягнутому, а лише прогресувати. Ротань одним із перших дізнався про цей трансфер. Він грав за «Славію» і цікаво було дізнатися його думку про цей клуб. Партнери по молодіжній збірній також вітали.  Дякую всім за поздоровлення та підтримку. 


Влад Пригода, Kamp-Sport

Поділитися

103

GERA morekids

Інші Статті