Статті

09.09.2021

МАКСИМ ТАЛОВЕРОВ: МОЛОДІЖНА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРАГНЕ ПЕРЕМАГАТИ У КОЖНОМУ МАТЧІ

Захисник молодіжної збірної України Максим Таловеров поділився враженнями від старту команди в відборі до чемпіонату Європи-2023 (U-21). Відзначимо, що підопічні Ротаня переграли Сербію (1:0) та Вірменію (2:1).
Поділіться враженнями від старту кваліфікації до чемпіонату Європи 2023? Ці результати додадуть впевненості команді у власних силах?


Кожен гравець в нашій команді очікував на старт кваліфікації до Євро. Прагнули розпочати з перемог. Безумовно, такі результати додадуть нам впевненості у власних силах. Кожен заліковий пункт в кваліфікації на вагу золота.


Які зміни можете відзначити у грі команди, якщо порівнювати з минулим відборам? У яких ігрових компонентах додали?


Вимоги тренерського штабу не змінилися. Звісно, були внесені певні корективи, проте стиль гри залишився сталим. Відзначу, що колектив у нас став більш згуртований. Працюємо як єдиний механізм. Напевно, завдяки цього і досягнули результатів у попередніх матчах.


Наскільки ретельно ви відпрацьовуєте виконання стандартних положень?


Намагалися відпрацьовувати не лише стандарти, а й інші тактичні моменти. Розуміємо, що в нас обмаль часу для тренувального процесу, але вважаю, що під час стандартів грали дисципліновано.


У матчі з Вірменією створили низку моментів, але здобули лише мінімальну перемогу. Рахунок не по грі? Напевно, над реалізацією ще потрібно попрацювати?


На жаль, у попередньому матчі нас підвела реалізація, адже мали забивати набагато більше, щоб у кінцівці почуватися спокійніше. До того ж пропустили нелогічний м’яч у компенсований до першого тайму час. Завжди неприємно пропускати у роздягальню. Проте, я гордий за кожного гравця у команді, адже взяли себе у руки та грали до кінця, один за одного. Саме завдяки такій самовіддачі змогли вирвати перемогу. Головне, що здобули важливі три залікові пункти.Атмосфера на стадіоні вам сподобалася?


Звісно, при рідних вболівальниках завжди грається простіше. Хочу подякувати всім, хто прийшов та підтримав нашу команду. Ця перемога для вас. Знаю, що фанати були незадоволені тим, що ми не змогли сфотографуватися з ними після гри. На жаль, згідно з регламентом нам це робити зараз забороняють. Ще раз дякую всім за підтримку.


Збірна Франції сенсаційно втратила очки у матчі з Фарерами. Те що фаворит групи зараз позаду нашої збірної це плюс?


Французи гратимуть проти нас з шаленою мотивацією. Після двох турів зараз не варто дивитися у турнірну таблиці, адже вся боротьба ще попереду. Молодіжна збірна України прагне перемагати у кожному матчі.


Наскільки ви комфортно себе почуваєте у моделі гри Руслана Ротаня?


З кожним тренувальним збором почуваюся комфортніше. Тренерський штаб приділяє гравцям чимало часу і пояснює нам всі нюанси. Я вже адаптувався у молодіжній збірній і відчуваю себе дуже добре.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Поділитися

159

Тут може бути ваша Реклама

Інші Статті