Статті

09.11.2023

ДЕНИС ГАЛЕНКОВ: «НІХТО НЕ ЗАХОЧЕ ВТРАЧАТИ ОЧКИ»


Півзахисник «Агробізнесу» Денис Галенков напередодні гри з «Карпатами» поділився враженнями від перебування у Волочиську та згадав про львівський клуб.

- Денис, у цьому сезоні ти встиг уже зіграти за три команди – «Карпати», «Карпати-2» та «Агробізнес». Така «міграція» важко дається?


- Така футбольна доля. У футболі все змінюється швидко. Коли був молодший, то було легше «мандрувати», а зараз трохи важче. Завжди хочеться на довше затриматись у команді. Тепер переїзди з одного міста в інше теж даються не просто. Не дуже хотілося їхати з такого міста, як Львів. Але я радий, що сьогодні граю за «Агробізнес» і це для мене, як футболіста важливо.


- Як тобі перспективні молоді футболісти «Карпат-2»?


- Провів хороший час з ними, як на тренування так і під час ігор. Там є перспективні 16-18 річні хлопці, які при великій самовіддачі на тренуваннях дійсно можуть заграти на високому рівні. Я бачив, як у них горять очі на тренуваннях. Вони мають з кого брати приклад, адже поруч з ними такий футболіст та тренер, як Денис Кожанов.


- Як тебе прийняли в «Агробізнесі»?


- З адаптацією не було жодних проблем. Так, що прийняли чудово.- Для багатьох фахівців друге місце вашої команди несподіванка. А ти як вважаєш?


- Можливо з точки футболу наше перебування на другому місці несподіване, адже команда минулий сезон не грала в чемпіонаті і мало, хто вірив, що відразу буде такий хороший результат. Тренери збирали новий колектив і в багатьох гравців немає досвіду виступів у командах майстрів. Але це на перший погляд. Якщо поглянути зсередини, то тут тренувальний процес на найвищому рівні, а відповідно і є результат.


- Хто є лідером «Агробізнесу»?


- Вся команда. На кожну гру ми виходимо, щоб перемагати і радувати наших уболівальників.


- В «Агробізнесі» ти граєш на правах оренди?


- Так. Я маю чинний контракт з «Карпатами».


- Які команди можеш виділити у групі «А»?


- Безперечно це львівські «Карпати». Там підібрався досвідчений колектив. Відрив у десять очок, показує, що там є кваліфіковані виконавці. Також виділив би «Епіцентр». Амбітна команда. Відзначу «Буковину». Там збалансований колектив, який грає з великою самовіддачею.


- За групою «Б» слідкуєш?


- Звичайно. Там є своєї лідери – «Інгулець», «Лівий берег», «Вікторія». Приємно вражає своєю грою «Маріуполь». Але наша група, мабуть, сильніша від групи «Б».


- У попередньому домашньому матчі «Карпат» проти «Металіста» ти був помічений на стадіоні «України». Тягне на цей стадіон?


- Ми зіграли на день раніше і я приїхав до Львова, адже отримали день на відпочинок. При нагоді з дружиною прийшли подивитися на гру «Карпат». Зустрів друзів. Тут завжди хороша атмосфера.


- 12 листопада, матч «Карпати» - «Агробізнес». Що очікуєш від цього поєдинку?


- Дуже хочу вийти на прекрасний газон стадіону «Україна». Впевнений, що буде хороша гра від обох команд. Будуть зустрічатися лідери групи і ніхто не захоче втрачати очки.


- Грати проти своїх колишніх партнерів легко чи важко?


- Важче, бо усі знають твої можливості. Але завжди цікаво вийти проти сильного колективу і ще раз продемонструвати свою гру.


Павло Пилипчук, Kamp-Sport

Інші Статті