Статті

23.03.2022

БЕЗКОШТОВНА СТАВКА ФРІБЕТ. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


Робити ставки на спорт - справа ризикована. Ми всі знаємо, що букмекер завжди у виграші. Та є один спосіб не втратити важко зароблені гроші, ставлячи на улюблену команду - фрібети від букмекерів.


Що таке фрібети?


Фрібети - це умовні гроші, за які ви можете робити ставки у того букмекера, який вам їх подарував. Перевага фрібетів у тому, що якщо ваша ставка виграє - ви отримуєте виграш, який потім можна вивести собі на картку. Від суми виграшу букмекер відніме суму фрібету, решта - ваше. Якщо програєте - нічого не втратите, адже грали на подаровані фрібети. Фрібети - це ідеальний варіант для новачків, або для тих гравців, які не хочуть втрачати власні гроші. Іншими словами - для всіх.


Фрібети за реєстрацію


Фрібети часто є бонусами за депозит, тобто ви отримуєте їх у подарунок після своєї першої реєстрації у букмекера. Наприклад, бк VBET дарує до 1500 грн фрібетами у якості бонусу за депозит. Щоб їх отримати вам потрібно створити свій перший акаунт у букмекера і поповнити свій рахунок. Розмір фрібету залежатиме від суми поповнення. Якщо просто: чим більшою є сума поповнення - тим більшим буде фрібет. 


Ідея полягає в тому, щоб залучити нових гравців і дати їм змогу потренуватися, перш ніж вони почнуть робити серйозні ставки за власні кошти. 


Чи дійсно фрібети безпечні?


Фрібети мають як переваги, так і недоліки. Якщо з перевагами все зрозуміло - ви не втрачаєте гроші, одночасно маючи можливість виграти, то з недоліками треба розібратися. Для початку, якщо ви відчуваєте, що граєте на безкоштовні гроші, ви, цілком можливо, будете меш обережними. Таким чином ви можете внести 100 доларів США на свій рахунок, і перш ніж ви це зрозумієте, ваші початкові 100 доларів США зникнуть, а разом з ними і 100 доларів фрібетами. Тож будьте розважливими і не робіть бездумних ставок. 


Іншою небезпекою фрібетів є можлива неуважність до умов відіграшу. Як і будь-які інші бонуси, фрібети потрібно відіграти, і лише після успішного відіграшу у вас буде можливість вивести виграні гроші. Серед умов відіграшу зазвичай можна побачити мінімальні коефіцієнти, види ставок, мінімальна сума ставок, тощо. Якщо не виконати умов відіграшу, букмекер може відмовити вам у виграші. Тому будьте уважними і не дозволяйте себе ошукати. 


Будьте уважними та відповідальними!

Інші Статті