Статті

26.05.2021

ОЛЕНА ХОМРОВА: ЩАСЛИВИЙ ТОЙ, ХТО ВИГРАВ ВСЕ І ВЧАСНО ЗАВЕРШИВ КАР'ЄРУ


Олімпійська чемпіонка з фехтування 2008 року, чемпіонка світу та Європи Олена Хомрова пригадала свої емоції від олімпійського золота, розповіла про причини завершення кар’єри, а також поділилася очікуваннями від Олімпійських ігор в Токіо.


Олено, можете себе вважати щасливою в спорті? Чи всі мрії вдалося здійснити?


Вважаю, що в спорті змогла завоювати всі найголовніші медалі: золото Олімпіади, золоті медалі чемпіонату світу та Європи. Задоволена, що моя наполеглива праця принесла свої результати. Звісно, хотілося потрапити ще на одну Олімпіаду, але тоді, на жаль, не було командних змагань.


Можете пригадати свої емоції після перемоги на Олімпіаді в Пекіні? 


Зараз складно пригадати свої емоції, які тоді вдалося пережити. Проте, кожного разу коли переглядаю відео золотого двобою, то присутнє відчуття гордості за нашу команду. Щаслива, що ми тоді змогли принести Україні золоту медаль. Тривалий час не могла повірити в цю перемогу. З часом прийшло розуміння, що разом з дівчатами вписали своє ім’я в історію українського спорту.


Ви задоволені тим, що завершили кар'єру на піку?


На жаль, на Олімпіаді не було командних змагань, тому ухвалила для себе рішення завершити кар’єру. Думала, що після народження дитини повернуся в спорт, але потім зрозуміла, що потрібно присвятити себе сім’ї.


Професіональний спорт неможливий без постійних роз’їздів, розуміла, що не зможу поєднувати спорт і сім’ю. Для мене немає нічого важливішого ніж сім’я. Мені вдалося завершити кар’єру, коли досягла у спорті всього, про що лише можна мріяти. Можу себе вважати щасливою людиною.


Як пережили пандемію? Чим займалися у вільний час?


В нас був тотальний карантин, все зачинено. Навіть не їздила за продуктами, цим займався чоловік. Щаслива, що за час карантину вдалося багато часу провести разом зі сім’єю, адже раніше не було такої можливості. Насолоджувалися часом, який проводили разом. Грали в різноманітні ігри, кожного дня з чоловіком займалися спортом.


У командних змаганнях жіноча збірна України не братиме участі на Олімпіаді? Вас це здивувало?


Звісно, ця новина не могла мене не засмутити. Сподівалася, що наші дівчата зможуть потрапити на Олімпіаду, де могли б прославити Україну і проявити всі свої найкращі якості. За потенціалом у нас сильна команда, але у спорті не завжди стається так як того хотілося би.


У період пандемії кожному спортсмену дуже складно потрапити на Олімпіаду. Без змагань, зборів, неможливо демонструвати свої найкращі результати. Це спорт: без поразок не буває перемог.
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
Які ваші очікування від Олімпіади? Чи можемо ми розраховувати на золото від Ольги Харлан?


Олімпійські ігри – це особливі змагання, які складно передбачувати. У психологічному плані відповідальність за результат тисне на спортсменів. Коли від тебе нічого не очікують, то простіше виступати. На лідерів завжди створюється чималий тиск і це дуже непросто. Вірю, що Ольга зможе проявити свої найкращі якості та досягне результату. Ольга Харлан  –  сильна спортсменка, якій до снаги завоювати медаль.


Вважаю, що європейський відбір на Олімпіаду найбільш складний. Якщо ти його пройшов, то можна вже розраховувати на медаль. Сподіваюся, що всі з нашої команди зможуть завоювати медалі. Буду вірити у наших спортсменів і підтримувати їх, адже вони заслуговують на найвищі результати.


ВЛАД ПРИГОДА, KAMP-SPORT

Інші Статті