Articles

28.06.2023

ЗАКОНОМІРНА НІЧИЯ «КАРПАТ» ТА «АГРОБІЗНЕСА»

Готуючись до нового сезону, першолігові «Карпати» та волочиський «Агробізнес» провели товариський поєдинок у Львові на стадіоні «Україна». «Агробізнес» після річної перерви повертається до матчів чемпіонату Першої ліги, а «Карпати» після невдалого спроби підвищитись у класі минулого сезону спробують це зробити у майбутньому. Не тільки з новим тренерським штабом на чолі з титулованим Мироном Маркевичем, а й з майже повністю оновленою командою.

У «Карпат» та «Агробізнеса» спільне те, що ці дві команди абсолютно нові. З минулого сезону у «Карпат» залишилося лише кілька футболістів, натомість «Агробізнес» під керівництвом відомого «карпатівця» Олександра Чижевського (став першим гравцем, який зіграв у Вищій лізі 400 матчів, за «Карпати» зіграв 341 офіційний матч в усіх турнірах) свою нову команду будує абсолютно з нуля. Своїх новачків обидві команди наразі не представили, однак точно можемо сказати, що їх буде дуже багато. У складі «Агробізнеса» буде чимало футболістів, які себе добре проявили та професійно зросли у потужному чемпіонаті Львівської обласної Прем’єр-ліги, зокрема у складі п’ятиразового чемпіона Львівщини «Юності» з Нижньої та Верхньої Білки, підмонастирського «Фенікса» та стрийської «Скали» 1911.

З минулорічного складу «Карпат» проти «Агробізнеса» зіграли лише кілька футболістів. У першому таймі Олександр Ільющенков та Тарас Саків, у другому таймі – Амбросій Чачуа та Денис Кожанов. Решта – усі новачки або правильніше сказати - потенційні новачки. Ймовірно, не зі всіма гравцями, які зіграли сьогодні у «зелено-білій» формі, будуть підписані контракти.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Якщо футболістам сказали б змінити форму, складно було б одразу зрозуміти де «Карпати», а де «Агробізнес». Команда Олександра Чижевського на перший тайм цього матчу вийшла у складі, ймовірно, більш-менш наближеного до основного. Фактично з усіма гравцями, які вийшли у першому таймі, клуб уже підписав контракти, однак про це говорити ще рано. «Агробізнес» у першій 45-хвилинці аж ніяк не поступався супернику, а в деяких моментах навіть виглядав краще. Загалом на дві команди у першому таймі гольових моментів було створено небагато, проте свій гол «Агробізнес» наприкінці першої 45-хвилинки забив. Новачок команди Віталій Теплий вдало зіграв на перехопленні, віддав передачу на Романа Толочка (син відомого «карпатівця» Романа Толочка, який зіграв за «Карпати» 191 матч та забив 17 голів), а той потужно пробив метрів з 23-ох. Олександр Ільющенков з ударом не справився, хоча, якщо говорити відверто, мав би – 0:1 на користь «Агробізнеса».

У другому таймі тренери обох команд майже повністю змінили склади. В «Агробізнеса» вийшло багато гравців, які зараз перебувають в команді на перегляді, у «Карпат» з тих, що легко було впізнати, – Амбросій Чачуа та Денис Кожанов. До слова, саме Кожанову у середині другому таймі вдалося зрівняти рахунок, щоправда у цьому епізоді не обійшлося без рикошету, який повністю дизорієнтував голкіпера «Агробізнеса».

«Карпати» у другому таймі переважали суперника, більше атакували, проте перемогти не вдалося. «Агробізнес» час від часу також намагався відповідати, щоправда до справжньої небезпеки справи доходили вкрай рідко. «Карпати» та «Агробізнес» сильнішого у товариському матчі не виявили. Нічия, яка здалася закономірною, лише підтвердила – з цього матчу жодних висновків робити не можна – оновлена, а в іншому випадку, повністю нова команда, перебуває на фоні серйозних фізичних навантажень. Буде значно цікавіше уже подивитися на протистояння «Карпат» та «Агробізнеса» в офіційних матчах Першої ліги.

«Карпати» (Львів) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 1:1 (0:1)

Голи: Кожанов - Толочко