Articles

13.09.2022

НАЙДОВШІ ПРОГРАШНІ СЕРІЇ "ДИНАМО"

Однією з подій 4-го туру 32-го Чемпіонату України стала довгоочікувана перемога «Динамо».  Динамівці в статусі господарів поля, перемігши на «Арені Львів» ПФК «Львів» з рахунком 1:0, перервали два найдовших клубних програшних серіали за часів незалежності України: у всіх турнірах – з 5-ти ігор та в українських Чемпіонатах – з 2-х.

До матчу на «Арені Львів» підопічні Мірча Луческу вперше за часів незалежності України зазнали поразок у 5-ти (!)  поспіль офіційних матчах: 3 - у єврокубках та 2 - в УПЛ. Попередні програшні серіали столичного клубу складалися з трьох матчів. «Динамо» після влучного удару Віталія Буяльського відкрило лік очок та перемог у Чемпіонаті-2022/2023. Динамівці вже 6-й раз перервали свої рекордні програшні серії в УПЛ, які тривали по два матчі. Причому всі ці невеселі для динамівців програшні серіали зафіксовані за останні 10 років виступів титулованого київського клубу.