Articles

Football

04.02.2024

ДМИТРО МАХНЄВ: «ЗАВЕРШЕННЯ СЕЗОНУ У ДРУГІЙ ЛІЗІ ПОВИННО БУТИ ЦІКАВИМ»


27-річний захисник команди «ЮКСА» Дмитро Махнєв розповів, як опинився в новій команді та поділився враженнями від виступів у Другій лізі. За свою команду він зіграв 14 матчів та забив три м’ячі.


- Дмитре, як виник варіант з командою «ЮКСА»?


- Після того, як залишив «Карпати» перебував дома і очікував на запрошення від клубів. Було декілька варіантів з Першої та Другої ліг, але вони мене не зовсім влаштовували, не бачив себе у тих командах. І коли я поговори по телефону з головним тренером Миколою Цимбалом та оглянув інфраструктуру клубу, поспілкувався з президентом команди, тоді прийняв рішення підписати контракт.


Тут хороший проект, який дає змогу мені, як футболісту розвиватися і творити історію цього самобутнього колективу.


- Які матчі можеш пригадати?


- Однозначно важко виокремити якусь конкретну гру, бо усі матчі були емоційними.


- А кубкові перемоги?


- Варто відзначити. Це нова історія клубу і перемоги над «Штурмом» та «Нивою» Бузова вселили у нас впевненість. Шкода, що далі зазнали поразки від «Звягеля».- Які матчі не можна занести до активу?


- Могли не втрачати очки з київським «Локомотивом». Двічі зіграли у нічию. Особливо образливо за другу гру, адже суперник зрівняв рахунок на шостій доданій хвилині. Щось подібне сталося в матчі проти «Дружби», але там при рівному рахунку пропустили гол на тій же шостій доданій хвилині і поступилися. Та все ж слід зауважити, що наш колектив будувався з чистого листа і по ходу чемпіонату ми звикали один до одного.


- З «Карпатами-2» ти відзначився забитим м’ячем. Було видно, що емоції тебе переповнювали?


- Не сказав би так. Зрадів, що зрівняв рахунок. Завжди проти своєї колишньої команди є певна принциповість. Відзначу молоду та амбіційну молодь карпатівського клубу.


- Хто лідер вашої команди?


- Яскравого лідера немає. Уся команда лідер. Добре підібраний колектив.- На зимову перерву «ЮКСА» пішла одним з лідерів Першої ліги.


- Зараз ми на другому місці, але суперники нам спокою не дають. Якщо глянути, то «Дружба» має на два матчі менше і за втраченими очками може нас обійти. Так, що завершення сезону У Другій лізі повинно бути цікавим.


- Яке завдання на сезон стоїть перед командою?


- Завдання побудувати клуб і системну роботу в ньому, а також перемагати у кожній грі.- Минулий сезон ти провів у Першій лізі будучи гравцем «Карпат». Тепер ти граєш у Другій лізі. Який рівень чемпіонату?


- Відверто не сподівався, що тут такий хороший рівень. Кожна гра не передбачувана. Усі команди непогано укомплектовані. Лідери Другої ліги, на мою думку, могли би грати в Першій лізі. Звичайно, що є середняки чемпіонату і є колективи з молодими футболістами, які пройшли хороші футбольні школи та академії. Та усі добре грають і намагаються, щоб на них звернули увагу.


- Як проходитиме підготовка до чемпіонату?


- Усі ми отримали індивідуальні завдання на відпустку. Хто перебуває в Києві, то тренується на базі з тренером по фізпідготовці. Усі разом зберемося 5 лютого.- Чи слідкуєш за своїми попередніми клубами?


- Звісно. Коли є нагода, то переглядаю матчі «Вереса» та «Карпат».


Павло ПИЛИПЧУК

Others Articles