Articles

Athletics

07.09.2021

В ОЧІКУВАННІ ФІНАЛУ ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ


Хоча піком цього сезону і можна вважати Олімпійські Ігри, фінал Діамантової ліги, що розпочинається вже завтра, 8 вересня, викликає у прихильників королеви спорту не набагато менше емоцій. Особливо, якщо є за кого вболівати. А українцям таки є за кого вболівати. Одразу шестеро представників нашої країни поборються за перемогу в сезоні найпрестижнішої серії комерційних стартів.


Стрибки у висоту


Найбільш численна дисципліна. Адже половина українців у фіналі Діамантової ліги представлятимуть саме її. У жінок тут виступлять бронзова призерка Олімпійських Ігор Ярослава Магучіх та спортсменка, яка приємно дивує стабільністю в цьому сезоні, Ірина Геращенко. Варто відзначити, що до фіналу вони відібралися з першого та другого місця за кваліфікаційними балами. У чоловіків Україну в фіналі представить Андрій Проценко, чий особистий рекорд 2.40 є найкращим серед усіх фіналістів.


Стрибки у довжину


Тут нашу країну представить Марина Бех-Романчук. У неї серйозна конкуренція, адже одразу три фіналістки з шести залітали у своїй кар'єрі за сім метрів, а в цьому сезоні особисті результати одразу чотирьох спортсменок вищі, ніж у Марини. Втім усі ми знаємо її бійцівський характер та вміння збиратися у відповідальний момент, тож віримо, що вона усіх здивує.


400 метрів з бар'єрами


Приємно було бачити у фіналі Олімпійських ігор одразу двох представниць України. Ще приємніше, що свою форму вони підтверджували й впродовж кількох останніх етапів Ліги, що дозволило їм кваліфікуватися до фіналу. Варто відзначити прогрес Вікторії Ткачук, однак й про стабільно високі результати Анни Рижикової. Так, маємо серед учасниць сильних представниць США та Нідерландів, однак нашим дівчатам до снаги поборотися за призи у фіналі Діамантової ліги.


Розклад змагань українців:


8 вересня:

17:50 - стрибки у висоту (жінки)

18:00 - стрибки у довжину (жінки)


9 вересня: 

20:25 - стрибки у висоту (чоловіки)

21:25 - 400 метрів з бар'єрами (жінки)


Тарас Жеребецький, Kamp-Sport

Others Articles