Articles

Athletics

02.06.2023

П'ЯТЕРО УКРАЇНЦІВ У ЧОТИРЬОХ ВИДАХ: ЗА КОГО ВБОЛІВАТИ СЬОГОДНІ НА ЕТАПІ ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ?


Cьогодні в італійській Флоренції стартує третій в сезоні етап Діамантової ліги. На ньому виступлять п'ять представників України.


3000 метрів з перешкодами

На минулих вихідних Наталія Стребкова перемогла на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Львові з часом 10:05.81, а вже сьогодні виступить на першому в сезоні етапі Діамантової ліги для себе. Конкуренція буде надсерйозною, адже одразу четверо суперниць в цьому сезоні вже розмінювали 9 хвилин та 10 секунд. Початок забігу - о 21:25 за Києвом.


400 метрів з бар'єрами

Після невдалого попереднього етапу Діамантової ліги реабілітуватися спробує Анна Рижикова. В Рабаті вона прибігла восьмою, тож сьогодні спробує покращити результат, а з ним - і місце в рейтингу, аби покращити шанси на потрапляння до фінального етапу. Серед суперниць буде іще одна українка Вікторія Ткачук, яка в цьому сезоні на Діамантовій лізі не виступала. Їхні результати дізнаємося після забігу, старт якого запланований на 21:04.


Стрибки у довжину

Після срібла у потрійному стрибку на етапі в Рабаті, сьогодні Марина Бех-Романчук позмагається у секторі для стрибків в довжину. Компанія підібралася солідна: Малайка Міхамбо, Тара Девіс, Есе Бруме та Івана Вулета мають в активі стрибки за 7 метрів. Американка Тара Девіс робила це вже в цьому сезоні. Побачити боротьбу Марини в секторі можна буде, розпочинаючи з 21:42.


Стрибки у висоту


Єдиним представником від України серед чоловіків стане Андрій Проценко. Виступить тут і лідер світового сезону, американець Харрісон Джу Вон, який вже стрибав на 2.33. Побачити українця в секторі можна буде, розпочинаючи з 21:20.


Переглянути трансляцію в Україні можна на Setanta Sport Ukraine +. Початок - о 21:00.

Онлайн-протоколи доступні за посиланням.

Others Articles