Articles

Athletics

31.08.2021

АННА РИЖИКОВА: НА ФІНАЛ ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ СИЛИ ЗАЛИШИЛИСЯ

Українська легкоатлетка Анна Рижикова пригадала Олімпійські ігри, поділилася враженнями від виступів на етапах Діамантової ліги та розповіла про очікування від фіналу сезону. 

 


Наскільки складно у функціональному та моральному планах було стартувати після Олімпіади? З огляду на ваші призові місця на двох етапах Діамантової ліги перебуваєте у хорошій формі?

 

Після Олімпіади складніше змагатися, адже головний старт сезону вже минув і там лишилося багато фізичних та моральних сил. З іншого боку, відповідальність не тисне, не треба перед кожним стартом виправляти помилки, розвивати форму. Зараз фізично складніше, натомість у психологічному плані легше. Всі змагаються не за секунди, а за місця на п’єдесталі.


Маю змогу на етапах Діамантової ліги насолоджуватися змагальною атмосферою, адже на жаль, у Токіо не було глядачів на трибунах. Використовую можливості відвідати нові місця під час подорожей.


Загалом, виступом на олімпійських іграх залишилися задоволені з огляду на ту неймовірну конкуренцію?

 

Виступами задоволена, адже змогла продемонструвати свій максимуму на даний момент. Чесна перед собою та вболівальниками. Звісно, хотілося медалі, проте цього року шаленого прогресу досягли американки та європейки. Щаслива, що також вдалося вийти на новий рівень, посіла високе місце.


Старти після Олімпіади доводять, що я суттєво додала у цьому сезоні. Важливо, що вдається демонструвати стабільно високі результати.


Ви вже забезпечили собі участь у заключному етапі Діамантової ліги в Цюриху. Які очікування від цього старту? Відчуваєте, що спроможні поборотися на найвищі місця?

 

Вважаю, що змагання будуть цікавими. Змагальний сезон був складний, всі відверто стомилися. Передбачити результати неможливо. Продовжую готуватися до фіналу. Сили в мене залишилися, тому буду боротися.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Others Articles