Статті

10.03.2021

ВІКТОР ВИХРИСТ: У НІМЕЧЧИНІ НЕ ВІДЧУВАЄТЬСЯ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ


Уродженець ДР Конго вже зустрічався на рингу з українцями: у 2018 році він у першому раунді програв технічним нокаутом Владиславу Сіренку (15-0-0). 13 березня 2021 року він вийде в ринг знову. Цього разу проти Віктора Вихриста (5-0-0).


Вікторе, чи відрізняється якось підготовка до цього бою у порівнянні з іншими?
Ні, працюємо у звичному режимі. Тренуємося, спарингуємо та готуємося до бою, що відбудеться вже 13 березня у Німеччині. 


Чи легше у 2021 році провести повноцінну підготовку до бою, аніж у карантинному 2020? 
У Німеччині карантин у 2021 році мало чим відрізняється від того, що було минулого року. Майже все закрито, працюють лише продуктові магазини та аптеки. Тому відмінностей насправді мало.


З ким готуєтеся до бою проти африканця Дідьє?
Спарингуємо зі ще одним представником хевівейту – Алі Ереном Демірзеном. На тиждень до нас приїжджав ще один спаринг-партнер, однак імені його я не пам'ятаю. 


Повернімось до 2020 року. Наскільки вдалим він був для Вас? 
Думаю, що вдалося реалізувати все, що планували, хоч в році і було чимало речей, які не залежали від нас. Тренери теж кажуть, що все вдалося, хоч я розумію, що можна ще краще та яскравіше.


Чи переглядали вже відео боїв за участю суперника? Можете виділити якісь особливості?
Так, бачив. Що можу сказати? Він добре працює у стійці та точно лізтиме вперед. Як все складеться, побачимо вже на рингу.


Наскільки важливу роль у вашому розвитку в професійному боксі грають менеджери та промоутери? Чи задоволені співпрацею з ними?
Можу сказати, що моя кар'єра практично повністю залежить від них. Моє ж завдання – виходити на ринг та перемагати.


Ваш суперник не виходив у ринг з 2019 року. З чим це може бути пов'язано?
Організацією бою та пошуком суперника займаються промоутери, вони вам зможуть точно відповісти на це запитання, я ж можу лише припускати. Можливо, відсутність у нього боїв у 2020 році якраз пов'язана з карантином.


Присутнє якесь особливе налаштування на цей бій?
Працюємо та готуємось як завжди. Суперник не найсильніший, але й не слабкий: має і поразки, і перемоги. Побачимо все 13 березня.

Інші Статті