Статті

12.04.2023

РОМАН ДЖУМАН - ПРО ПЕРЕМОГИ ДІАНИ ДУДИН І ВЛАДИСЛАВА ЖЕЛЕЗНОВА НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Декілька днів тому в Хмельницькому завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок на призи Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. Участь у турнірі взяли 322 юніори з 24-х областей і 103 юніорки з 23-х областей України. Успішно виступили боксери та боксерки Львівщини, які завоювали 3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі. До трьох із цих медалей (двох золотих та бронзової) має безпосереднє відношення головний тренер Академії боксу Андрія Котельника, майстер спорту України міжнародного класу Роман Джуман. Він і прокоментував для Kamp-sport виступ своїх підопічних.- У вазі до 50 кг чемпіонкою України стала Діана Дудин, - зазначив Роман Джуман- Її особистий тренер - Іван Новокшонов, Діана навчається у Львівському фаховому коледжі спорту, представляє Академію боксу імені Андрія Котельника. Провела на турнірі 4 поєдинки. Вона була лідером в цій ваговій категорії. Провела дуже впевнено ці поєдинки. Деякі навіть на "тихій хвилі", в яких перемагала суперниць на класі. Фінал так само виграла на класі. Скажу так: рівень її суперниць відносно неї був нижчий. З огляду на показаний нею рівень боксу можна сподіватися, що на чемпіонаті Європи вона претендуватиме на медаль найвищого гатунку. Загалом задоволений рівнем її боксу, все було грамотно у її виконанні.


Чемпіоном України у вазі до 57 кг став Владислав Железнов. Загалом він здорово провів турнір - впевнено, переконливо. У фіналі взагалі мене дуже порадував. На класі, дуже красиво розбив противника. Що хотів, те робив. Хоча і противник був непростий - пройшов непоганих суперників, був впертий, напористий. Щодо Владислава, то він хитрий, рухається добре на ножках, відчуває момент удару...- За ці характеристики його і відзначили на чемпіонаті призом за найкращу техніку.

- Так. Для хлопців було дві номінації - найкращий боксер і за найкращу техніку. Влада відзначено за найкращу техніку.


Бронзовим призером чемпіонату України у вазі до 60 кг став Володимир Васьо. Він провів 4 поєдинки. У півфіналі зазнав поразки - він боксував з місцевим боксером, який став чемпіоном (Влад Чинюк - авт.). З господарем рингу треба було діяти переконливіше і нахабніше. Трохи недопрацював. Треба було проводити більше багатоударних комбінацій, ще підвищити темп. Не вийшло.- Що в найближчому майбутньому чекає чемпіонів?

- З 30 квітня до 13 травня планується збір в Яблуниці. Потім Діана Дудин і Влад Железнов поїдуть на турнір в Іспанію. Після цього відбудеться ще два збори. І в липні пройде чемпіонат Європи в Румунії. За деякими даними росія і білорусь не будуть брати участь в цьому чемпіонаті Європи. Відповідно, якщо так буде, то наші юніори та юніорки зможуть там виступити.


Діана Дудин - фіналістка чемпіонату Європи-2022 в юнацькій категорії. Влад Железнов - чемпіон Європи-2022 серед юнаків, був визнаний найкращим боксером чемпіонату Європи. В обох є хороші перспективи. Я вірю, що і на юніорському рівні вони себе добре проявлять.

Kamp-sport

Інші Статті