Статті

09.03.2023

ОЛЕКСАНДР ЗАХОЖИЙ ЗУСТРІНЕТЬСЯ З НІМЕЦЬКИМ "МУХАММЕДОМ АЛІ": РІВЕНЬ ОПОНЕНТА НЕ ВИТРИМУЄ КРИТИКИ

Проспект надважкої ваги Олександр Захожий (17-0, 13 КО) на прізвисько Мисливець отримав суперника для свого 18-го бою серед професіоналів. Другий серед українських супертяжів (після Олександра Усика) в рейтингу популярного статистичного порталу Boxrec, досі непереможний 206-сантиметровий велетень 25 березня на турнірі в німецькому Гамбурзі зустрінеться з самим ...Мухаммедом Алі. А якщо точніше - із 42-річним ветераном з Німеччини турецького походження Мухаммедом Алі Дурмазом, який є сам собі і менеджером, і агентом. Формула бою - 8 раундів по 3 хвилини.На тлі закликів українських уболівальників про необхідність підвищувати для Олександра рівень опозиції, 29-річному боксеру знову підібрали "мішка" - опонента із 33-ма поразками, 28 з яких дострокові. Німецький боксер іде на серії із трьох дострокових поразок, яка, очевидно, продовжиться після наступного бою.


Мухаммед Алі Дурмаз також має на перший погляд вражаючий показник перемог нокаутом - 30 із 32-х боїв, які він виграв. Але "набив" він їх з відверто слабкими опонентами. Варто відзначити, що лише один суперник, якого Дурмазу вдалося перемогти, мав позитивний баланс перемог і поразок. Що дасть чергова перемога Захожому над таким опонентом - питання риторичне.


Цікаво, що на початку своєї профі-кар'єри - у 2005 році - Дурмаз по черзі зустрівся з відомими у світі боксу суперниками - німцем Марко Хуком та олександром повєткіним, який торік підтримав вторгнення росії в Україну. Обом програв достроково, причому для фаната путіна, якого пізніше в москві добряче відгамселив наш Володимир Кличко, бій з Дурмазом став дебютним на профі-ринзі.Додамо, що Олександр Захожий рік не проводив боїв - з 26 березня 2022 року, коли в німецькому Дортмунді переміг технічним нокаутом в першому раунді грека Євгеніоса Лазарідіса (дивіться відео завершення бою). Дурмаз попередній свій поєдинок провів 4 лютого - в німецькому Людвігсгафені програв технічним нокаутом в третьому раунді місцевому проспекту Бену Адвубі. Перед цим рефері тричі відрахував Дурмазу нокдауни (дивіться відео завершення бою).

Kamp-sport

Інші Статті