Статті

02.07.2022

ЛОМАЧЕНКА РОЗНОСЯТЬ В СОЦМЕРЕЖАХ: росіяни Б'ЮТЬ ПО СЕРГІЇВЦІ, А ВІН МОВЧИТЬ


Від початку повномасштабного вторгнення росіян  Василь Ломаченко так жодного разу і не заговорив про війну відкрито. Навіть напередодні, коли російські ракети прилетіли в Білгород-Дністровський район та вбили 20 мирних жителів. Тож не дивно, що в коментарях Ломаченка вже просто знищують українці, що підмітив блог "Боксерський дайджест" на Трибуні.


Від початку 24 лютого Ломаченко лише один раз з’явився в публічному просторі: 27 лютого мер Білгорода-Дністровського оприлюднив світлину з боксером у формі-пікселі та повідомив, що Ломаченко вступив до батальйону територіальної оборони. Сам спортсмен ніяк не прокоментував це.


 


Від 24 лютого до сьогодні боксер запостив шість публікацій в Instagram, більшість з яких викликають обурення в українців. Першу, з українським та російським прапорами і молитвою про мир, боксер оприлюднив ввечері 24 лютого. Для українців, які рятувалися від російських ракет і авіації в бомбосховищах, ця світлина стала тригером. В коментарях людям було невтямки, як можна молитися за мир з тим, хто відкрито вбиває українців щомиті. В той же час свіжі коментарі почали з'являтися під релігійним відео з російським спецназом, яке боксер опублікував 9 січня 2020 року. І досі не видалив.
Далі було кілька привітань з православними святами, відео з молитвою, партнерський пост з тренування та пост «Спасибо деду за Победу» 9 травня. Усі ці пости супроводжувалися коментарями фанатів, які вимагали від Ломаченка публічної заяви щодо війни. І періодичними коментарями від росіян, що хвалять боксера за позицію. Сьогодні під скандальними публікаціями Ломаченка знову зібралося безліч українців, які досі чекають реакції, але, судячи з коментарів, тепер уже свого екскумира.
    Боксерський дайджест, Tribuna.com

Інші Статті