Статті

25.07.2023

КОСТЯНТИН ДОВБИЩЕНКО: "ДУЖЕ ВІДЧУВАВ ПІДТРИМКУ УКРАЇНЦІВ"

Як ми повідомляли, 21 липня український надважковаговик Костянтин Довбищенко (10-13-1, 7 КО) здобув сенсаційну перемогу над британським проспектом Метті Харрісом (5-1, 4 КО) на боксерському шоу в Единбурзі, Шотландія.Після бою Костянтин в ексклюзивному коментарі Kamp-sport висловив слова вдячності Збройним Силам України і розповів, завдяки чому вдалося зламати хід бою, який спершу складався не на його користь.


- В першу чергу хочу с казати слова вдячності ЗСУ за те, що я маю змогу боксувати і представляти нашу країну на міжнародній арені, - зазначив боксер. - Слава ЗСУ! Ми переможемо!


Від бою в мене враження дуже добрі, тому що я виграв на виїзді, в Англії, в дуже доброго проспекта. Так що я дуже радий, що я виграв.


- Як вдалося переламати бій у свою сторону?


- Зараз Україні дуже тяжко. Україна не здається. Пацани воюють на передовій. І я не міг інакше. Тому що я себе накручував. В мене донька маленька, я хочу, щоб вона мною пишалася. В мене брат служить в ЗСУ. Я хочу, щоб він мною пишався. Щоб мої менеджери мною пишалися.- Чи відчував підтримку з України, зі сторони українців?


- Так, відчував. Мені дуже багато писали. Мене дуже підтримували мої менеджери Андрій Котельник і Петро Мисишин. Також в куті був мій тренер Роман Джуман, його помічник Данило Мисишин. І я дуже відчував підтримку, тому що українці дуже підтримують один одного.

Kamp-sport

Інші Статті