Статті

14.11.2022

ЖУРНАЛІСТИ ТА ВБОЛІВАЛЬНИКИ ОБУРЕНІ РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИБОРІВ У ФЕДЕРАЦІЇ БІАТЛОНУ УКРАЇНИ

Як стало відомо раніше, на звітно-виборчій конференції Федерації біатлону України перемогу в голосуванні, а з нею й посаду президента, отримав Іван Крулько. Він переміг Дмитра Підручного. І це голосування викликало обурення в абсолютної більшості людей, небайдужих до зимового спорту №1 в Україні.Олег Щербаков, головний редактор Tribuna.com:

“Нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько - новий президент Федерації біатлону України. Він виграв вибори у Дмитра Підручного. 


Це погана новина, бо це знову означає, що політик отримує допнавантаження у вигляді якоїсь федерації. Яку потім може і, впевнений, буде використовувати для відбілювання своєї репутації. Про Крулька відомо небагато. Але щоб зрозуміти, наскільки це людина слова, на картинці дані порталу "Слово і діло". Хочу також акцентувати, що поразка Дмитра Підручного - це частково й вина самого Дмитра. Звісно, зламати дику радянську систему управління українським спортом дуже складно. Але й сам Підручний, як на мене, зробив мало. Презентація хоча й хорошої програми, але всього за 10 годин до виборів, - це смішно.”


Віталій Волочай, спортивний та кіберспортивний коментатор:

“Тиждень виборів в українському спорті стартував з типічної української історії. Президентом федерації біатлону стає людина яка “навіть на гонки колись приїжджала”, а якщо коротше то просто бізнес-партнер Бринзака.


Передача влади з руки в руки пройшла успішно. Дмитро Підручний, людина з іменем, людина, якій довіряють усі, кандидат з програмою і з дійсно новим підходом програв 31 проти 58.


Дуже хочеться побачити список тих хто голосував на пана Крулько, програму якого ніхто не бачив, та й кому вона потрібна, якщо чесно, сказали проголосувати - та й проголосували…”


Іван Вербицький, журналіст:

“Новим президентом Федерації біатлону України став Іван Крулько, відомий демагог з фракції БабиЮлі. На посаді він замінив багаторічного очільника українського біатлону пана Бринзака, який покинув крісло під тиском громадськості. Але тиск виявився недостатнім, бо ставленик пана Бринзака власне й переміг. 


У біатлоні пан Крулько відомий однією історією. То коли під час чемпіонату світу-2020 за його іменною акредитацією на біатлонний стадіон зміг потрапити тренер російського спортовця-допінгіста Лоґінова Касперовіч. Був ґрандіозний скандал, розслідування, яке, втім, нічим не завершилося навіть у розрізі України. Не постраждали за сприяння руским ні пан Бринзак, ні пан Крулько. 


Більше того, "досвідчені управлінці" нині знову всіх переграли і будуть управляти українським біатлоном ще чотири роки. А раз так, то чекаємо нових поповнень у збірній України "харошімі рускімі". Наш спорт, здається, невиліковний.”


Дописи українських журналістів поширюються в колі колег, так вищезгаданий допис від Івана Вербицького вже можуть прочитати в телеграмі підписники каналу Костянтина Андріюка (подивіться на реакції людей, вони промовляють краще, ніж слова):А ось перший коментар нового очільника. Перша реакція людей - сміх:І це сміх крізь сльози:
Люди гнівно реагують на новообраного президента й у групі Біатлон України у фейсбуці, що налічує 42.5 тисячі учасників (посилання на допис ТУТ)


Богдан Пастернак, Kamp-Sport


Інші Статті