Статті

29.09.2021

ОЛЬГА АБРАМОВА: ВІДЧУВАЮ, ЩО МИ РАЗОМ З ТРЕНЕРОМ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ

Українська біатлоністка Ольга Абрамова розповіла про свої враженнями від літнього чемпіонату України, який минулими вихідними пройшов в Чернігові. Нагадаємо, що Ольга у спринті посіла 15-те місце, а в гонці переслідування – дев’яте.
Поділіться враженнями від чемпіонату України в Чернігові? Наскільки ці старти стали для вас продуктивними?

 

Змагання – це найкраще тренування. На контрольних стартах спортсмен не викладається так, як під час офіційних змагань. Спринт розпочала досить добре, хоче самопочуття було не найкраще. Вважаю, що позначилася моя поїздка додому. Переїзди все ж не можуть не вплинути на стан. Не впоралася зі швидкістю підходу до стійки, підійшла на високому пульсі і зробила аж чотири промахи.


З цієї невдачі зробила правильні висновки і вже у гонці переслідування ставила перед собою завдання відпрацювати якісний підхід до стрільби, щоб стріляти було комфортно.


Відчуваєте, що у функціональному плані поступово додаєте, виходите на новий рівень? 

 

В цілому зараз я задоволена своєю спортивною формою. Спеціально не готувалася саме до цих змагань, основний акцент робила на підготовці до зимового сезону. Щодо швидкості на дистанції, то в гонці переслідування біглося досить непогано, краще чим під час спринту. Думаю, що ми на правильному шляху.Над цим у першу чергу вам варто ще працювати, щоб підійти до початку сезону у граній спортивній формі?

 

Не вистачає швидкісної роботи, саме роботи на максимальній швидкості. Поки що не вдається стріляти якісно при високому пульсі, над цим необхідно попрацювати. Тренер все тримає під контролем. Я йому довіряю і думаю, що все у нас вийде. Знаємо над чим треба працювати, щоб під час сезону виглядати достойно.


Наскільки траса в Чернігові для вас підходить? Урош Велепец назвав цю трасу дуже легкою…

 

Дійсно, траса у Чернігові дуже легка. Для мене краще стартувати на трасі з більш складним рельєфом. Чим складніший рельєф, тим краще для мене.Загалом, які цілі ставите перед собою на цей сезон? Відчуваєте спроможність поборотися за поїздку на Олімпіаду?

 

Головна мета на сезон – потрапити в команду, яка представлятиме Україну на Олімпіаді в Пекіні. Зроблю усе від себе можливе, щоб цього досягнути.


Влад Пригода, Kamp-Sport


фото: Євген Вялков, Біатлон Майбутнього

Поділитися

643

GERA morekids

Інші Статті