Статті

16.08.2021

ОЛЬГА АБРАМОВА: ПРАГНУ ПОЇХАТИ НА ОЛІМПІАДУ ДО ПЕКІНУ В СКЛАДІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИУкраїнська біатлоністка Ольга Абрамова розповіла про своє повернення до збірної після народження дочки, а також поділилася враженнями від тренувального збору в Італії з основною командою.


Як швидко вдалося набрати форму після паузи, повязаної з народженням дитини?


До своєї максимальної змагальної форми ще багато працювати. Вагітність проходила активно, до останнього дня тренувалася, підтримувала себе у формі. Перший місяць після народження дочки зробила паузу у підготовці. Решта часу тренувалася, рухалася, підтримувала м’язовий тонус та серцево-судинну систему. Вважаю, що вагітність минула у спортивному режимі.


Після народження дитини поступово набирала форму. Все із запланованого на індивідуальній підготовці вдалося виконати. Задоволена своєю підготовкою, яка була у мене до серпня.


Наскільки продуктивно для вас проходять збори в Італії? На чому робите основний акцент у підготовці?


Умовами на зборах в Італії задоволена. Можна тренуватися на трасі, долати підйоми та кроспоходи. Для хорошої підготовки тут є все необхідне. Зараз планомірно починаємо виконувати інтенсивну роботу. Відпрацьовуємо стрільбу на високому пульсі, щоб зрозуміти у чому необхідно додавати.


Задоволені початком підготовки до нового сезону? Можливість проведення закордонних зборів додає оптимізму?


Звісно, закордоні збори є дуже важливим елементом у нашій підготовці. В Україні немає можливості тренуватися на висоті понад 1200 метрів над рівнем моря. Не маємо змоги проводити високогірну підготовку в нашій країні. До того ж деяким трасам в Україні не вистачає рельєфу, тому закордоні збори звісно йдуть нам лише на користь. Чудово, що в нас є можливість тренуватися в Європі.


До команди повернувся Урош Велепець, з яким мали змогу раніше працювати. У порівнянні з попереднім періодом співпраці були зроблені якісь корективи у тренувальному процесі?


Задоволена, що Урош повернувся до збірної. З цим тренером працювала не один рік, тому добре знаємо один одного. Зараз коригуємо мій план підготовки, адже минулий сезон пропустила і змагального тонусу не вистачає. Поки що задоволена своєю підготовкою до сезону.


Наскільки не вистачає вам змагального ритму?


Звісно, завжди хочеться стартувати. Мені дуже подобається змагальна атмосфера. Рухаємося крок за кроком. Зараз головне збільшити інтенсивність у тренуваннях, відпрацювати стрільбу у такому режимі. Поступово набиратимемо форму до початку сезону.


Загалом, які завдання ставите на олімпійський сезон? 


Прагну потрапити до основної команди та поїхати представляти Україну в Пекін. Рухатимуся крок за кроком.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Поділитися

401

GERA morekids

Інші Статті