Статті

07.12.2021

ОЛЬГА АБРАМОВА: НА КУБКУ СВІТУ ХОЧУ ПЕРЕВІРИТИ СВІЙ РІВЕНЬ ГОТОВНОСТІ

Українська біатлоністка Ольга Абрамова поділилася враженнями від старту сезону на Кубку IBU, а також розповіла про очікування від спринтерської гонки на Кубку світу в Хохфільцені. Нагадаємо, що саме Абрамова замінить Меркушину на третьому етапі Кубка світу.

 Поділіться своїми враженнями від двох етапів на Кубку IBU? Наскільки функціональний стан після повернення вас задовольняє?

Задоволена своїм функціональним станом, особливо якщо враховувати те, що в жовтні перехворіла і на два тижні випала з тренувального процесу. До того ж мені вставляли зубний імплант, який спочатку не прижився і його змушені були виймати. Жовтень для мене був дуже складний. Можна сказати, що майже місяць не тренувалася на повну.


Вкатка почалася форсовано, адже вже не було часу на підготовку. Мені не вистачило місяця для якісної швидкісної роботи. Враховуючи всі ці труднощі, я дуже задоволена своїм функціональним станом на початку сезону.


Ви досить непогано розпочали сезон, але потім результати пішли на спад. З чим це повязуєте? Наскільки задоволені роботою лиж?

На жаль, на Кубку IBU у нас є певні проблеми з лижами. Сервісмени роблять усе, що від них залежить і ми це розуміємо. Проте, ця проблема є і її треба вирішувати. На другому етапі Кубка IBU ми не змогли продемонструвати високі результати в тому числі через не найкращу роботу лиж. Сервісменів не звинувачую, але маємо те, що маємо. Рухаємося далі і сподіваємося, що таких проблем більше не буде.


Можна сказати, що на цей момент виступаєте з певним запасом, стримуєте себе через те, що не до кінця знаєте свої функціональні можливості? Особливо це помітно на першому колі…

Звісно, певний страх присутній на цей момент. Під час гонки хвилююся, що мене не вистачить на всю дистанцію і тому дещо стримую себе. З цим пов’язаний такий помірний темп на першому колі. Ще до кінця не розумію свій потенціал, але з кожним наступним стартом переконана, що почуватимуся більш впевнено.


Вчорашня новина про те, що ви їдете на КС в Хохфільцен вас шокувала? Були готові до такого розвитку подій? Можливо, вам було би краще ще виступити на Кубку IBU, а вже в січні долучитися до основної команди?

Не очікувала, що вже цього тижня виступатиму на Кубку світу. Ніхто не міг подумати, що Анастасія Меркушина захворіє і її відправлять на обстеження в Україну. Також не думала, що сестри Семеренки будуть відправлені на Кубок IBU. Хочу подякувати тренеру за можливість проявити себе. Налаштовую себе лише на позитив.


Які очікування від спринту, який пройде в пятницю? Які цілі ставите перед собою на цю гонку? 

На Кубку Світу хочу перевірити свій рівень готовності. Конкретних цілей перед собою не ставлю. Зроблю усе, що у моїх силах. Сподіваюся, що не розчарую себе, тренерів та вболівальників.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті