Статті

15.12.2021

БІАТЛОН: ГОСТИННИЙ АНСІ ТА РЕЗЕРВ ЧОЛОВІЧОЇ ЗБІРНОЇ

Сайт Kamp-sport підготував анонс четвертого етапа Кубка світу з біатлону, який вже завтра стартує в французькому Ансі. Відзначимо, що вперше у нинішньому сезоні відбудуться мас-старти.
Ле Гран Борнан - типове французьке гірське село, розташоване в долині гір Аравіс, у Верхній Савойї. Стадіон ім. Сільві Бекар розташований всього в 400 метрах від центральної площі - знаменитого курорту зимових видів спорту. Траси пролягають по засніжених пасовищах, на яких влітку випасають корів, огинають традиційні сільські шале і скотні двори, роблячи цей етап Кубка світу BMW IBU одним з найбільш унікальних і мальовничих.


Українські вболівальники з теплотою згадують Ансі, адже саме тут у 2013 році Валентина Семеренко здобула золото у гонці переслідування та бронзу у спринті, а в жіночій естафеті збірна України здобула срібло. Чотирма роками пізніше, у 2017-му, також в спринті бронзу взяла Віта Семеренко.


На жаль, зараз жіноча збірна України переживає не найкращі часи, тому сподіватися на такі командні результати не доводиться. Проте, за умови хорошої стрільби, Юлія Джима спроможна поборотися за високі місця, а можливо, навіть за призи.


Змін у складі жіночої збірної України на цей етап тренерський штаб не проводив. Нашу команду представлятимуть Юлія Джима, Олена Білосюк. Ірина Петренко, Дар’я Блашко та Ольга Абрамова.


Якщо місце Джими та Білосюк на Олімпіаді – це питання, яке навіть не обговорюється, то Блашко, Петренко та Абрамовій треба багато чого доводити. Для цих біатлоністок старти в Ансі – дуже важливі, з огляду на їхні олімпійські перспективи. Поки що результати цієї трійки не найкращі, але ми сподіваємося, що дівчата зберуться і зможуть проявити свій потенціал, який у них безумовно серйозний.По одній особистій гонці для Петренко та Абрамової якихось висновків робити не варто. Все проясниться вже у спринтерській гонці, у якій зможемо прослідкувати за тенденцією у результатах дівчат.


Щодо чоловічої збірної, то цей етап стане для нас особливим, адже його пропускатиме основна четвірка. Йдеться про Підручного, Приму, Дудченка та Цимбала. Ці біатлоністи, а також головний тренер Юрай Санітра, зараз знаходяться в Пасо Лаваце, де проводять тренувальний збір.


Шанс проявити себе на Кубку світу отримають Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Тарас Лесюк. Для Руслана – це взагалі дебют у нинішньому сезоні на Кубку світу. Він встиг лише пробігти кваліфікацію суперспринту у Шушені на Кубку IBU і посів там лише 78 місце. Артем Тищенко більш менш непогано себе зарекомендував у Хохфільцені (48 місце спринт, 45 – гонка переслідування).Тарасу Лесюку відновлення після коронавірусу далося складно і він в єдиній гонці сезону посів 93 місце (спринт в Естерсунді-2).


Саме між трьома спортсменами Юрай Санітра обиратиме одного, який приєднається до основної четвірки та поїде на Олімпіаду. На цей момент найкращі шанси відібратися на ігри в Пекін у Тищенка, проте все може змінитися вже після етапу в Ансі. Результати цим спортсменам потрібно демонструвати вже на найближчому етапі Кубка світу, адже часу проявити себе залишилося дуже мало.З нетерпінням очікуємо на наступний етап Кубка світу. Вболіваємо за наших спортсменів. Сайт Kamp-Sport традиційно знайомитиме вас з усіма результатами.


Біатлон. Кубок світу. Четвертий етап. Ансі, Франція. Розклад трансляцій

 

16 грудня

15:15 – спринт, жінки


17 грудня

15:15 – спринт, чоловіки


18 грудня

14:00 – гонка переслідування, жінки

16:00 – гонка переслідування, чоловіки


19 грудня

13:45 - мас-старт, жінки

15:45 – мас-старт, чоловіки


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті