Статті

13.05.2023

ЖАН БЕЛЕНЮК ЗАХИСТИВ ТИТУЛ ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ. РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Вчора у Львові визначилися переможці чемпіонату України з боротьби. З 10 по 12 травня Львів вперше приймав змагання такого рівня.Попередні дні сформували десять пар фіналістів у греко-римській боротьбі, які й боролися за нагороди в вечірній програмі п’ятниці.


Відкрили програму фінальних поєдинків Корюн Саградян (Вінницька область) та В'ячеслав Байрактар (Одеська область) у ваговій категорії до 55 кілограмів. Після першої половини сутички попереду був В’ячеслав, однак перемогу все ж таки здобув Корюн Саградян - 5:1.


У категорії до 60 кілограмів боролися Віктор Петрик (Київська область) та Ігор Курочкін (Миколаївська область). Здобувши перевагу вже на старті фінальної сутички, представник Київщини не дозволив супернику наблизитися - 4:0.


Категорія до 63 кілограмів завершилася фінальною сутичкою за участі Мустафи Аджиєва з Києва та Олександра Грушина з Київщини. Стрімкий початок дозволив менш ніж за дві хвилини провести Олександру результативні дії, повівши у рахунку 7:0, а ще через хвилину - здобути дострокову перемогу.


Цікавим був фінал категорії до 67 кілограмів, де у фіналі зійшлися два представники Закарпаття:  Олег Халілов та Богдан Ковернюк. За хвилину до кінця першої половини Богдан допустився помилки, яка дозволила супернику провести результативну дію та вести після першої 3-хвилинки 5:0. У другій половині поєдинку Олег Халілов не впустив свою перевагу та став чемпіоном України - 6:0.


Представники Київщини та Донеччини, Артур Політаєв та Владислав Євтушенко, зійшлися у фіналі вагової категорії до 72 кілограмів. У небагатій на результативні дії сутичці перемогу здобув Артур Політаєв - 2:0.Категорія до 77 кілограмів принесла глядачам фінальну пару Ельмар Нуралієв (Київ) - Дмитро Васецький (Дніпропетровська область). І це був фінал з одним з найцікавіших сюжетів: перша половина залишилася за Дмитром Васецьким - 3:0. Одразу на початку другої половини Ельмар Нуралієв здобув один бал, а невелика пауза, пов’язана з зупинкою кровотечі у Васецького, ще більше пішла на користь представнику Києва - він повів у рахунку 5:3. Однак Васецький знову вирівняв рахунок та став чемпіоном України.


Двоє представників Харківщини, Руслан Абдієв та Роман Конєв, зійшлися у фіналі категорії до 82 кілограмів. Перша половина зустрічі завершилася з перевагою Руслана Абдієва - 3:0. В другій половині Руслан збільшив свою перевагу, здобувши звання чемпіона України після перемоги 6:1.


У вирішальному поєдинку вагової категорії до 87 кілограмів Жан Беленюк протистояв Дмитру Кіяшку. Беленюк здобув дострокову перемогу (9:1), захистивши титул чемпіона України, здобутий у 2022 році.Владлен Козлюк (Одеська область) та Сергій Омелін (Дніпропетровська область) визначали чемпіона України у ваговій категорії до 97 кілограмів. Цей поєдинок теж завершився достроковою перемогою з рахунком 9:1. Перемогу святкував Сергій Омелін.


А в найбільшій ваговій категорії (130 кг) у фінальній парі Владислав Вороний - Олександр Чернецький перемогу святкував Олександр.

Інші Статті